Septyni žvejai žuvo Ladogos ežere

Išankstiniais duomenimis, Ladogos ežere žuvo 7 žvejai.
Kaip pranešė pirmadienį Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerijos Šiaurės vakarų regiono centro operatyvinis budėtojas Jurijus Ivanovas, naktį ant lyties tarp žmonių kilo panika. Į vieną vietos gyventojų, atplaukusių gelbėti žvejų, valtį sulipo per daug žmonių. Valtis apvirto ir žmonės, atsidūrę lediniame vandenyje, žuvo.

J. Ivanovo duomenimis, iš viso nuo ledo lyties gelbėtojai nukėlė 911 žmonių - 152 sekmadienio vakarą ir 759 pirmadienį nuo ryto.

Vasario 27 dienos vakarą Ladogos ežere netoli Naujosios Ladogos gyvenvietės Volchovo rajone atskilo daugiau kaip 15 kilometrų ilgio ir 4 kilometrų pločio ledo lytis, ant kurios buvo apie 1000 žvejų.

Šiuo metu, pažymėjo J. Ivanovas, visi žmonės nuo ledo lyties nukelti, gelbėjimo darbai baigti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Iškapstė įdomių detalių: slaptose schemose dalyvauja net V. Putino meilužės močiutė (117)

Buvęs naftos bendrovės „Gunvor“ bendrasavininkis Piotras Kolbinas, pasirodo, yra Vladimiro Putino vaikystės draugas. Tai išsiaiškino televizijos kanalas „Dožd“.

Lenkijoje atleistas finansų ministras

Konservatorė Lenkijos ministrė pirmininkė trečiadienį atleido šalies finansų ministrą, o jo pareigas pavedė eiti ministro pirmininko pavaduotojui. Tai – jos inicijuotos vyriausybės pertvarkos dalis, praneša AP.

JAV papildomai siųs 600 karių į Iraką (15)

JAV prezidentas Barackas Obama ir Irako ministras pirmininkas Haideras al-Abadi sutarė, kad į Iraką papildomai bus atsiųsta 600 JAV karių, kurie padės rengti Mosulo puolimą, sakė trečiadienį gynybos sekretorius Ashtonas Carteris.

E. Snowdenui vėl nepavyko gauti garantijų (13)

Norvegijos teismas trečiadienį atmetė Rusijoje prieglobstį radusio žvalgybos paslapčių viešintojo Edwardo Snowdeno prašymą suteikti garantijų, kad jis nebus perduotas Jungtinėms Valstijoms, jeigu atvyks į Norvegiją atsiimti apdovanojimo.

Vokietijoje agresyvus keleivis sutrikdė traukinių eismą (7)

Trečiadienį Vokietijos policija sulaikė agresyvų vyrą, grasinusį greitojo traukinio keleiviams. Dėl šio incidento Leipcigo rajone laikinai buvo sustabdytas traukinių eismas.