Saudo Arabiją sukrėtė riaušės

 (1)
Pasak oficialaus pranešimo, vienas Saudo Arabijos saugumo pajėgų pareigūnas žuvo, o keturi buvo sužeisti per susirėmimus, kilusius sekmadienį šalies pietvakariuose.
Tačiau yra pranešimų, jog per riaušes galėjo žūti net keturiasdešimt žmonių.

Šalies vidaus reikalų ministerijos atstovas spaudai pareiškė, jog susirėmimai su gyventojais kilo Nadžrane, kai buvo suimtas Saudo Arabijoje nelegaliai gyvenantis svetimšalis, užsiiminėjęs juodąja magija.

Juodoji magija Saudo Arabijoje yra draudžiama.

"Keli asmenys susirinko prie provincijos gubernatoriaus rezidencijos, reikalaudami paleisti suimtąjį. Protestuotojai pradėjo šaudyti į rezidenciją ir padegė kelis automobilius", - pasakė atstovas spaudai.

Gubernatorius princas Mishaalis bin Saudas paneigė pranešimus, jog policijos pajėgos susirėmė su čia gyvenančiais musulmonais izmailitais, o burtininkas buvo suimtas vien todėl, kad priklauso šiai islamo srovei.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Politologas: V. Putinas per kvailumą parodė savo tikrąjį veidą (200)

Atrodo, kad Europos Sąjunga sankcijas Rusijai pratęs, nes Vladimiras Putinas per kvailumą pasauliui rodo savo tikrąjį veidą kaip tik tuo metu, kai Vakarai ima svarstyti, kad gal jis visai protaujantis žmogus, LRT RADIJUI sako politikos mokslų profesorius iš Rutgerso universiteto Alexanderis Motylas.

A. Carteris: rengiamasi izoliuoti IS tvirtovę Raką (13)

JAV gynybos sekretorius Ashtonas Carteris antradienį teigė, kad JAV vadovaujama koalicija „ruošia dirvą“ Rakos miesto, vadinamo grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) tvirtove Sirijoje, izoliavimui, praneša naujienų agentūra AFP.

JAV ambasadoriaus rezidencija Maskvoje apmėtyta petardomis (31)

Antradienį prie JAV ambasadoriaus rezidencijos Maskvos centre buvo sulaikyti trys partijos „Kita Rusija“ aktyvistai, praneša naujienų agentūra „Interfax“.

Vengrai prašo Rusijos pasiaiškinti dėl žeminančių komentarų apie 1956 m. sukilimą (145)

Budapeštas antradienį iškvietė Maskvos ambasadorių įteikti notos dėl Rusijos televizijos laidoje išsakytų Vengriją žeminančių komentarų, aiškinant apie 1956 metų sukilimą Vengrijoje prieš sovietinę komunistų valdžią.

Irake islamistai sudegino gyvus devynis dezertyrus (13)

Teroristinė „Islamo valstybės“ (IS) grupuotė nubaudė mirties bausme devynis savo narius, mėginusius bėgti iš karo veiksmų zonos Mosule. Tai antradienį pranešė „Iraqi News“.