Sandoris dėl fantastiškai pabrangusio paveikslo sustabdytas

Interneto aukcionas "eBay" sustabdė sandorį dėl paveikslo, kurio pradinė kaina buvo 25 centai, o pardavimo kaina - 135 805 JAV doleriai (543 220 litų). Aukcionas apkaltino Golfpurlio (Golfpoorly) pravarde prisistačiusį pardavėją bandymu dirbtinai pakelti kainą.
Nemažą sujudimą sukėlusį paveikslą, apibūdinamą kaip "laukinė abstrakcija", Golfpurlis esą įsigijo prieš daugybę metų sendaikčių išpardavime. Kolekcininkai vylėsi, kad paveikslas yra iki šiol nežinotas įžymaus modernisto Ričardo Dybenkorno (Richard Diebenkorn) kūrinys.

Paaiškėjo, kad paveikslo pardavėjas yra teisininkas iš Sakramento Kenas Voltonas (Ken Walton). Jis įvairiais vardais aukcione veikė ir kaip pirkėjas, taip stengdamasis išprovokuoti aktyvias varžytines ir pakelti kainą, pranešė "eBay".

Pats K. Voltonas agentūrai "Reuters" sakė, jog pasiūlymas dėl kainos buvo pateiktas netyčia. Jis neigė stengęsis manipuliuoti varžytinėmis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Su grėsme susidūrusi „Islamo valstybė“ keičia taktiką: Paryžiaus išpuoliai gali pasikartoti (24)

Praėjusią savaitę dešimtys „Islamo valstybės“ (IS) kovotojų surengė koordinuotą išpuolį prieš valdžios ir saugumo pajėgų infrastruktūros objektus Šiaurės Irako Kirkuko mieste, esančiame daugiau kaip 160 kilometrų nuo Mosulo fronto linijos.

Rusija Nyderlandams perdavė su Malaizijos oro linijų lėktuvo sudužimu susijusius radarų duomenis (73)

Rusija ketvirtadienį patvirtino Nyderlandams perdavusi pirminius radarų duomenis iš teritorijos, virš kurios 2014-aisiais metais buvo numuštas reisu MH17 skridęs Malaizijos oro linijų lėktuvas, praneša naujienų agentūra AFP.

Rusijos karo laivai degalų atsargas pildosi netoli Šiaurės Afrikos krantų (56)

Pranešama, kad į Siriją plaukianti kovinė Rusijos laivų grupė, į kurios sudėtį įeina vienintelis šalies lėktuvnešis „Admirolas Kuznecovas“, degalų atsargas pildosi jūroje, netoli Šiaurės Afrikos krantų, skelbia BBC.

V. Putinas: NATO atmetė Rusijos siūlymą lėktuvams neskraidyti virš Baltijos jūros su išjungtais atsakikliais (169)

NATO šalys atmetė siūlymą neleisti karo lėktuvams skraidyti virš Baltijos jūros neįjungus atsakiklių, nors, rusų lėktuvai skraido su įjungtais atsakikliais, pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Kinijos Komunistų partija suteikė Xi Jinpingui simbolinį „branduolio“ statusą (3)

Kinijos Komunistų partija ketvirtadienį šalies prezidentą Xi Jinpingą įvardino kaip savo „branduolį" (pamatą, centrą, šerdį), sustiprindama jo dominavimą ir įtaką partijai prieš kitais metais numatytą jos valdžios pertvarkymą.