Rygos dūmos deputatas susižeidė būdamas girtas

Tai Latvijos vidaus reikalų ministerijoje per Visuomeninės konsultacinės tarybos posėdį pranešė kriminalinės policijos viršininkas Valdis Pumpuras.

Jis paaiškino, kad po šūvio L. Lasmanis pats paskambino ligoninės administratoriui ir paprašė iškviesti greitąją pagalbą, o vėliau buvo paguldytas į ligoninę.

Šiuo metu jis yra sąmoningas ir pats papasakojo apie tai, kas nutiko. L. Lasmanis buvo labai girtas, jo raujyje rasta maždaug 2 promilės alkoholio.

Ginklas, iš kurio šauta, yra paties L. Lasmanio.

BNS jau anksčiau pranešė, kad Rygos dūmos administracinės komisijos pirmininkas L. Lasmanis naktį į penktadienį susižeidė viešbutyje "Saulite".

Jo artimas draugas yra Janis Adamsonas, kuris ketvirtadienį iš parlamento tribūnos įvardijo trijų aukštų pareigūnų, susijusių su pedofilijos byla, pavardes. Ir J. Adamsonas, ir socialdemokratų frakcijos vadovas pareiškė netikintys, kad L. Lasmanis bandė nusižudyti, nors tai buvo pirmoji įvykio versija.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministras lankosi Turkijoje

Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministras Borisas Johnsonas pirmadienį pradėjo svarbų vizitą Turkijoje, praėjus keliems mėnesiams po jo sėkmingos kampanijos dėl Didžiosios Britanijos išstojimo iš Europos Sąjungos, per kurią jis pasinaudojo antiturkiškomis nuotaikomis visuomenėje.

Po išpuolio netoli Paryžiaus dviejų žmonių būklė kritinė (17)

Į vakarus nuo Paryžiaus esančiame Port Marli mieste, netoli nuo prekybos centro vyriškiui ėmus šaudyti, du žmonės buvo sunkiai sužeisti, praneša independent.co.uk.

Nustatė Budapešto centre nugriaudėjusio sprogimo taikinį (5)

Vengrijos policija sekmadienį pranešė, kad sprogimą Budapešto centre, per kurį buvo sunkiai sužeisti du policijos pareigūnai, sukėlė savadarbė bomba, pripildyta šrapnelio.

JAV Hiustono mieste – šaudynės (42)

JAV Teksaso valstijoje, Hiustono mieste – šaudynės. Pranešama, kad policija susišaudė su užpuoliku šalia prekybos centro. Apie aukas kol kas nepranešama.

Maskva atremia jai metamus kaltinimus (59)

Maskva pirmadienį pasmerkė Jungtines Valstijas ir Didžiąją Britaniją, apkaltinusias Rusiją „barbariškumu“ ir karo nusikaltimais Sirijoje per posėdį Jungtinėse Tautose.