Rusų kariuomenė teigia apsupusi didelę čečėnų grupę

Čečėnų kovotojai šį pranešimą paneigė, o nepriklausomo patvirtinimo negauta.

Pranešimas gautas praėjus dienai, kai per minos sprogimą Rusijos užimtoje Čečėnijos dalyje žuvo aukštas rusų pareigūnas.

Pasak "Interfax" ir Rusijos karinio štabo Mozdoke, 600 sukilėlių buvo apsupti per mūšį netoli Nožai Jurto kaimo šalies pietuose. Teigiama, kad per kautynes Rusijos kariuomenė smogė čečėnams galingus artilerijos ir aviacijos smūgius.

Anksčiau tie patys šaltiniai agentūrai "Interfax" pranešė, kad buvo apsupta 400 sukilėlių.

Tuo tarpu čečėnų kovotojų interneto svetainė "kavkaz.org" pranešė, kad Rusijos kariuomenė nebuvo surengusi jokios didelio masto operacijos. "Informacija apie neva buvusią 400 mudžahidų apsuptį yra visiškas melas", sakoma pranešime, kuris remiasi minėto rajono kovotojų pasakojimu.

"Šaudoma sporadiškai iš visų pusių, iš visų tipų ginklų... Agresorių šarvuočiai siuva iš vienos pusės į kitą, chaotiškai šaudydami į kalnų šlaitus ir miškus", sakoma tinklapyje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Filipinų lyderio R. Duterte susitikimas su Japonijos imperatoriumi buvo atšauktas

Filipinų prezidentas Rodrigo Duterte išvyksta iš Japonijos, taip ir nesusitikęs su imperatoriumi Akihito, nes jų planuotas susitikimas buvo atšauktas dėl imperatoriaus dėdės mirties.

Nuo dūmų Bostono metro keleiviai iš traukinio gelbėjosi pro išdaužtus langus

Liudininko darytame vaizdo įraše įamžintas trečiadienį Bostone piko metu nemenką paniką sukėlęs incidentas. Metro traukinio vidų užpildžius troškiems dūmams, persigandę keleiviai lauk veržėsi pro išdaužtus langus ir vagonų durų stiklus. Perone buvę žmonės bandė atidaryti metro traukinio durų apsaugas.

Iki 2017 metų pabaigos Rusija sunaikins visus savo cheminius ginklus (3)

Aukšto rango Rusijos pareigūnas pranešė, kad šalis iki 2017 metų pabaigos sunaikins visus savo cheminius ginklus. Tai bus metais anksčiau nei skelbta anksčiau, praneša naujienų agentūra AP.

2016-ųjų Sacharovo žmogaus teisių premija paskirta dviem jezidų aktyvistėms (1)

Dvi jezidų aktyvistės, sugebėjusios pabėgti iš džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ (IS) nelaisvės Irake, ketvirtadienį pelnė šių metų Europos Parlamento skiriamą prestižinę Sacharovo žmogaus teisių premiją, naujienų agentūrai AFP pranešė Europos šaltiniai.

JAV generolas: per Mosulo puolimą nukauta 800-900 „Islamo valstybės“ kovotojų (13)

Vienas JAV generolas naujienų agentūrai AFP ketvirtadienį pranešė, kad nuo irakiečių vykdomos operacijos atsikovoti Mosulą pradžios buvo nukauta 800-900 džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ (IS) kovotojų.