Rusų kariškiai teigia nukovę dar 80 čečėnų

Kaip naujienų agentūrai "Interfax" pranešė jungtinės federalinių pajėgų grupuotės Šiaurės Kaukaze štabas, Grozne "likę kovotojai, apsimetę taikiais gyventojais, bando pasprukti iš miesto".

Federalinių pajėgų kariai, kad sutrukdytų kovotojams patekti į Grozną arba iš jo pasprukti, stato tikrinimo postus. Tikrinami dokumentai, siekiant išsiaiškinti kovotojus. Štabo pranešimu, per pastarąsias tris dienas buvo sulaikyti 47 kovotojai.

Tuo tarpu, pasak rusų karių, Grozne, taip pat Šalio ir Gudermeso gyvenvietėse čečėnų kovotojai rengia teroristines akcijas.

Štabe taip pat buvo pranešta, kad Vedeno tarpukalnė ir Vedeno rajonas praktiškai išlaisvinti nuo čečėnų kovotojų, ir vidaus reikalų kariuomenė ten vykdo "valymą".

Karių teigimu, Avturo gyvenvietėje vietos gyventojai atidavė daugiau kaip 200 šaunamųjų ginklų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Estija nesugebėjo išrinkti prezidento (9)

Estijos rinkikų kolegijai šeštadienį per antrąjį balsavimą nepavyko išrinkti prezidento Toomo Hendriko Ilveso įpėdinio, nes nei vienas kandidatas nesurinko paprastos balsų daugumos, todėl šis procesas gražinamas į parlamentą.

Buvęs Prancūzijos prezidentas lieka ligoninėje (1)

Buvęs Prancūzijos prezidentas Jacques'as Chiracas ligoninėje Paryžiuje tebegydomas nuo plaučių infekcijos, o jo žmona Bernadette (Bernadet) išleista po keturias dienas trukusio gydymo gydoma dėl „pervargimo“, šeštadienį pranešė šeimos nariai.

Estijos prezidento rinkimų Rinkikų kolegijoje pirmąjį ratą laimėjo A. Joksas ir S. Kallas (2)

Estijos rinkikų kolegija šeštadienį per prezidento rinkimų pirmąjį ratą, balsuodama už penkis kandidatus, daugiausiai balsų atidavė už teisininką Allarą Joksą ir pagrindinės valdančiosios Reformų partijos pirmininką Siimą Kallas, paskelbė pareigūnai.

Sirijos pajėgoms ir toliau intensyviai bombarduojant Alepą žuvo 25 žmonės (32)

Šeštadienį Sirijos ir Rusijos vykdomi intensyvūs oro antskrydžiai prieš sukilėlių valdomas rytų Alepo teritorijas pražudė mažiausiai 25 civilius, praneša stebėtojai.

Obama vetavo teisės aktą, leidžiantį Rugsėjo 11-osios aukų artimiesiems paduoti į teismą Saudo Arabiją (28)

JAV Prezidentas Barackas Obama vetavo teisės aktą, leidžiantį rugsėjo 11-osios aukų šeimos nariams paduoti į teismą Saudo Arabiją, tačiau šis sprendimas gali sukelti neigiamą visuomenės reakciją ir Kongreso priekaištus.