Rusijos žinybos tikrina informaciją apie Radujevo žūtį

Rusijos karinės žinybos atstovas penktadienį teigė, kad "šiuo metu informacija tikslinama ir tikrinama".

Oficialiai informacijos apie S. Radujevo mirtį ministerija negalėjo patvirtinti.

Iš Chankalos pranešama, kad Rusijos federalinės saugumo tarnybos valdyba Čečėnijoje taip pat tikrina pranešimus apie S. Radujevo žūtį. Tačiau vienas valdybos pareigūnų pažymėjo kol kas negalintis patvirtinti "čečėnų teroristo žūties fakto".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Islandija pasiskundė dėl pavojingų Rusijos veiksmų (24)

Islandija pirmadienį pasiskundė, kad Rusijos oro pajėgų bombonešiai skraido pernelyg arti civilinių lainerių, o naujausias incidentas įvyko per vieną reisą iš Reikjaviko.

D. Britanija priešinsis bet kokiai idėjai kurti bendrą ES kariuomenę papildyta  (6)

Didžioji Britanija priešinsis bet kokiems Europos Sąjungos planams didinti karinį bendradarbiavimą, jeigu jis nebūtų suderinamas su NATO veiklą – net jeigu Jungtinė Karalystė yra apsisprendusi pasitraukti iš Bendrijos, antradienį pareiškė gynybos sekretorius Michaelas Fallonas.

Britų užsienio reikalų sekretorius B. Johnsonas liaupsino savo turkiškos skalbyklės privalumus (1)

Keli mėnesiai po to, kai laimėjo įžeidžiamos poezijos apie Turkijos valstybės vadovą konkursą, Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas aiškiai turėjo prisigerinti Turkijai, kad jaustųsi laukiamas Ankaroje.

Pentagonas į atominę ginkluotę investuos milijardus dolerių (36)

JAV gynybos sekretorius Ashtonas Carteris paskelbė apie dideles investicijas amerikiečių branduolinės ginkluotės arsenalui didinti ir išlaikyti, informuoja agentūra dpa.

Turistams Turkijoje – perspėjimas dėl grėsmės (9)

JAV konsulatas Turkijos Adanos mieste perspėja dėl galimų išpuolių prieš amerikiečių tinklų viešbučius populiariame kurorte, informuoja agentūra AFP.