Rusijos raketos gali būti sugrąžintos į Baltarusiją

Rusijos liberalų demokratų partijos lyderis Vladimiras Žirinovskis neatmeta galimybės, kad Rusijos balistinės raketos, anksčiau išgabentos iš Baltarusijos, gali būti sugrąžintos į ankstesnes pozicijas.
"Juk šachtos tebėra", pažymėjo RLDP lyderis.

V.Žirinovskis interviu penktadienį, RF ir Baltarusijos tautų susivienijimo dienos (1996 metais balandžio 2 dieną buvo pasirašyta sutartis kurti Rusijos ir Baltarusijos bendriją) išvakarėse, sakė, kad sutartis kurti sąjunginę valstybę (pasirašyta 1999 metų gruodį) yra itin svarbi stiprinant abiejų šalių gynybą.

V.Žirinovskio nuomone, Rusijos ir Baltarusijos sąjunga yra "laiku duotas abiejų šalių atsakymas" į NATO plėtrą į Rytus. Į šį procesą vis aktyviau įsitraukia valstybės, tiesiogiai besiribojančios su Rusija ir Baltarusija.

RLDP lyderio nuomone, priemonės stiprinti bendrą abiejų Sąjungos šalių gynybą "bus vienas jų suartėjimo prioritetų". Šis procesas, pasak V.Žirinovskio, turi artimiausiu metu smarkiai suaktyvėti abiejų šalių iniciatyva ir "dėka to, kad Vladimiras Putinas išrinktas Rusijos vadovu".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Bosnijos serbų lyderis dėl referendumo šaukiamas į prokuratūrą

Prokurorai pirmadienį iškvietė Bosnijos serbų lyderį Miloradą Dodiką dėl prieštaringai vertinamo referendumo, kuris įvyko savaitgalį, nepaisant konstitucinio teismo draudimo.

Irane į laisvę paleista dvigubą pilietybę turinti akademikė

Irano ir Kanados pilietybę turinti antropologė Homa Hoodfar, birželį Teherane suimta ir įkalinta „saugumo sumetimais“, paleista į laisvę ir jau išvyko iš šalies, pranešė pirmadienį Užsienio reikalų ministerija.

F. Castro stebina savo pasirodymais (10)

Fidelio Castro nuotraukos pirmadienį, jau trečią kartą per mažiau nei savaitę, pasirodė šalies valstybinėje žiniasklaidoje, o tai yra labai nebūdinga Kubos revoliucijos tėvui.

Prancūzijoje sulaikytas buvęs kontržvalgybos vadovas (6)

Pirmadienį Paryžiuje buvo sulaikytas buvęs Prancūzijos kontržvalgybos vadovas Bernardas Squarcini.

Belgija: policija sulaikė nužudyto džihadisto seserį (1)

Belgijoje buvo suimta pernai metais per antiteroristinį reidą nužudyto džihadisto sesuo, jai pareikšti kaltinimai teroristine veikla. Pirmadienį tai pranešė prokuroras, skelbia naujienų agentūra AFP.