Rusijos pajėgos apsupo 3 tūkst. kovotojų

"Mėgindami išsiveržti iš federalinės kariuomenės apsupties, kovotojai praėjusią parą apšaudė pasienio užkardą Argūno tarpukalnėje, taip pat užkardas prie Kurčalojaus ir Červlionajos gyvenviečių. Įnirtingai kovotojai priešinasi į vakarus nuo Grozno prie Katyr Jurto ir Šaami Jurto gyvenviečių", pranešė štabo pareigūnai.

Jų duomenimis, Čečėnijos kalnų rajonuose yra apie 7,5 tūkst. kovotojų. Kalnų takais separatistų būriai apeina federalines pajėgas iš užnugario, todėl joms tenka pakartotinai apieškoti jau užimtas gyvenvietes.

"Per pastarąją parą į nelaisvę pasidavė 46 kovotojai su ginklais. Federalinių pajėgų daliniai išminuoja Grozną", pabrėžė kariuomenės grupuotės štabas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Bosnijos serbų lyderis dėl referendumo šaukiamas į prokuratūrą

Prokurorai pirmadienį iškvietė Bosnijos serbų lyderį Miloradą Dodiką dėl prieštaringai vertinamo referendumo, kuris įvyko savaitgalį, nepaisant konstitucinio teismo draudimo.

Irane į laisvę paleista dvigubą pilietybę turinti akademikė

Irano ir Kanados pilietybę turinti antropologė Homa Hoodfar, birželį Teherane suimta ir įkalinta „saugumo sumetimais“, paleista į laisvę ir jau išvyko iš šalies, pranešė pirmadienį Užsienio reikalų ministerija.

F. Castro stebina savo pasirodymais (8)

Fidelio Castro nuotraukos pirmadienį, jau trečią kartą per mažiau nei savaitę, pasirodė šalies valstybinėje žiniasklaidoje, o tai yra labai nebūdinga Kubos revoliucijos tėvui.

Prancūzijoje sulaikytas buvęs kontržvalgybos vadovas (6)

Pirmadienį Paryžiuje buvo sulaikytas buvęs Prancūzijos kontržvalgybos vadovas Bernardas Squarcini.

Belgija: policija sulaikė nužudyto džihadisto seserį (1)

Belgijoje buvo suimta pernai metais per antiteroristinį reidą nužudyto džihadisto sesuo, jai pareikšti kaltinimai teroristine veikla. Pirmadienį tai pranešė prokuroras, skelbia naujienų agentūra AFP.