Rusijos karinių bandymų poligone – galingi sprogimai

 (44)
Keli galingi sprogimai nugriaudėjo viename Rusijos karinių bandymų poligone, po kurių virš Orenburgo miesto, esančio netoli sienos su Kazachstanu, pakilo didžiuliai dūmų debesys ir buvo juntami požeminiai smūgiai.
Sprogimas Rusijoje
© AP/Scanpix

Orenburgo srities gubernatorius Jurijus Bergas savo tinklaraštyje antradienį rašė, kad tris sprogimus sukėlė neplanuota sviedinių detonacija. Pasak jo, gelbėtojų tarnybos jokios potencialios grėsmės vietos gyventojams neįžvelgia.

Nepaprastųjų situacijų ministerija informavo, kad sviediniai sprogo, kai buvo kraunami iš krovininio traukinio.

Socialinio tinklo "Twitter" vartotojai pranešė, kad policija uždarė kelius iš Orenburgo ir dėl visa pikta evakavo gyventojus iš pastatų miesto centre bei aplinkinių gyvenviečių.

Per kelerius metus Rusijos jau ne kartą įvyko šaudmenų, dažniausiai pagamintų dar Sovietų Sąjungoje, savaiminių sprogimų kariniuose objektuose.

Tuo tarpu Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pažadėjo pertvarkyti ir modernizuojančią sąstingio apimtą šalies gynybos pramonę.


Rusijoje detonavo 4 000 tonų sprogmenų

Rusijos karinių bandymų poligone nugriaudėjo galingi sprogimai
© youtube.com

Netoli Rusijos Orenburgo miesto antradienį detonavo daugiau kaip 4 000 tonų šaudmenų, bombų ir raketų, skirtų sunaikinti. Nelaimė įvyko geležinkelio stotyje, kai sprogmenys buvo kraunami iš vagonų. Pirminiais duomenimis, žmonės per incidentą nenukentėjo, praneša agentūra "RIA Novosti".

Pradėtas nelaimės tyrimas.

Amunicija detonavo Donguzo geležinkelio stotyje, esančioje už 30 km į pietus nuo Orenburgo. Civilinės apsaugos ministerijos duomenimis, sprogimą sukėlė gaisras. Į dangų kilo baltų dūmų stulpai. Iš aplinkinių vietovių evakuoti žmonės. Laikinai nutrauktas traukinių ir automobilių eismas.

Orenburgo srities gubernatorius "Twitter" tinklu paskelbė, kad situacija kontroliuojama.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (44)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Įrodymai, kaip Kinija stiprina karinę galią Pietų Kinijos jūroje

Kinijos pretenzijos į teritorijas Pietų Kinijos jūroje šią savaitę pirmą kartą bus nagrinėjamos tarptautinės teisės ekspertų. Filipinai šiuo klausimu kreipėsi į Nuolatinį arbitražo teismą Hagoje.

Ph. Breedlove'as žada apsaugoti Estiją ir Latviją nuo „žaliųjų žmogeliukų“

NATO pajėgų Europoje vyriausiasis vadas generolas Philipas Breedlove’as pareiškė, kad Estijoje ir Latvijoje dislokuojami specialiosios paskirties NATO daliniai, padedantys užkirsti kelią galimam „žaliųjų žmogeliukų“ įsiveržimui ir hibridiniam karui, rašo rus.DELFI.ee.

Po reformos Ukrainos pareigūnai tapo panašūs į JAV policininkus (2)

Ukrainoje priesaiką davė instruktorių iš Amerikos parengti nauji Kijevo policijos pareigūnai. Skelbiama, kad tai pirmasis šalies policijos pajėgose vykstančios reformos etapas.

Nufilmuota, kaip pandos jaunikliai leidžia laiką pandų vaikų darželyje (3)

Penki pandos jaunikliai smagiai leidžia laiką savotiškame Kinijos Sičuano provincijoje esančioje Čindu Didžiųjų pandų veisimo ir tyrimų bazėje įkurtame pandų vaikų darželyje.

Britanijoje minimos Londono sprogdinimų metinės (1)

Didžioji Britanija antradienį mini mirtininkų sprogdintojų atakų Londone 10-ąsias metines, o Haid parke buvo padėti vainikai, pagerbiant 52 tų išpuolių aukas.