Rusijos karinių bandymų poligone – galingi sprogimai

 (44)
Keli galingi sprogimai nugriaudėjo viename Rusijos karinių bandymų poligone, po kurių virš Orenburgo miesto, esančio netoli sienos su Kazachstanu, pakilo didžiuliai dūmų debesys ir buvo juntami požeminiai smūgiai.
Sprogimas Rusijoje
© AP/Scanpix

Orenburgo srities gubernatorius Jurijus Bergas savo tinklaraštyje antradienį rašė, kad tris sprogimus sukėlė neplanuota sviedinių detonacija. Pasak jo, gelbėtojų tarnybos jokios potencialios grėsmės vietos gyventojams neįžvelgia.

Nepaprastųjų situacijų ministerija informavo, kad sviediniai sprogo, kai buvo kraunami iš krovininio traukinio.

Socialinio tinklo "Twitter" vartotojai pranešė, kad policija uždarė kelius iš Orenburgo ir dėl visa pikta evakavo gyventojus iš pastatų miesto centre bei aplinkinių gyvenviečių.

Per kelerius metus Rusijos jau ne kartą įvyko šaudmenų, dažniausiai pagamintų dar Sovietų Sąjungoje, savaiminių sprogimų kariniuose objektuose.

Tuo tarpu Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pažadėjo pertvarkyti ir modernizuojančią sąstingio apimtą šalies gynybos pramonę.


Rusijoje detonavo 4 000 tonų sprogmenų

Rusijos karinių bandymų poligone nugriaudėjo galingi sprogimai
© youtube.com

Netoli Rusijos Orenburgo miesto antradienį detonavo daugiau kaip 4 000 tonų šaudmenų, bombų ir raketų, skirtų sunaikinti. Nelaimė įvyko geležinkelio stotyje, kai sprogmenys buvo kraunami iš vagonų. Pirminiais duomenimis, žmonės per incidentą nenukentėjo, praneša agentūra "RIA Novosti".

Pradėtas nelaimės tyrimas.

Amunicija detonavo Donguzo geležinkelio stotyje, esančioje už 30 km į pietus nuo Orenburgo. Civilinės apsaugos ministerijos duomenimis, sprogimą sukėlė gaisras. Į dangų kilo baltų dūmų stulpai. Iš aplinkinių vietovių evakuoti žmonės. Laikinai nutrauktas traukinių ir automobilių eismas.

Orenburgo srities gubernatorius "Twitter" tinklu paskelbė, kad situacija kontroliuojama.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (44)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Nigerijoje išgelbėtos 293 mergaitės ir moterys

Šiaurės vakarų Nigerijoje kariuomenė išgelbėjo 293 mergaites ir moteris, praneša CNN.

Portugalijoje dingusios Madeleine McCann tėvai pasiekė pergalę (1)

Dingusios britų mergaitės Madeleine McCann tėvai laimėjo 500 tūkst. eurų byloje dėl buvusio portugalų detektyvo šmeižto, esą jos tėvai buvo kalti dėl savo dukters dingimo. Tokį teiginį jis paskelbė savo rašytoje knygoje.

N. Ušakovas neneigia noro tapti ministru pirmininku (4)

Rygos dūmos pirmininkas Nilas Ušakovas neneigia, kad norėtų tapti Latvijos ministru pirmininku.

Sutrukdė „Islamo valstybės“ išpuoliui prieš JAV ambasadą (1)

Saudo Arabija suėmė 93 žmones, įtariamus priklausius „Islamo valstybei“ (IS). Tarp jų buvo du asmenys, kurie planavo išpuolį prieš JAV ambasadą Rijade, informuoja „Reuters“.

Tailande konfiskuota antra pagal dydį nelegali dramblio ilčių siunta (4)

Tailando muitinės pareigūnai pirmadienį pademonstravo daugiau kaip tris tonas Afrikos dramblių ilčių, kurių vertė siekia šešis milijonus dolerių (5,54 milijono litų). Tai antra didžiausia konfiskuota siunta Tailando istorijoje.