Rusijos karinė vadovybė uždraudė Grozno gyventojams ateiti į miestą

Federalinių pajėgų karinė vadovybė uždraudė gyventojams ateiti į Čečėnijos sostinę Grozną.
Kaip pranešė Jungtinės federalinių pajėgų grupuotės Šiaurės Kaukaze vadas Viktoras Kazancevas, draudimas įeiti į Grozną galios "tol, kol miestas bus išminuotas, kol bus pašalinti sviediniai, nebegrės, kad sugrius pastatai, kol baigs dirbti inžinerijos kariuomenė".

Interviu Rusijos televizijai NTV pirmadienio vakarą generolas nurodė dar vieną įvesto draudimo priežastį. Pasak jo, "dėdamiesi taikiais gyventojais, į Grozną ateina banditų, kurie nori išsivežti čia dar esančius sužeistuosius ir sustiprinti savo pozicijas Grozne".

"Štai kodėl aš daviau užduotį per tris dienas įrengti blokavimo postus Grozno prieigose ir pačiame mieste bei sunaikinti jame visus banditus", pridūrė V. Kazancevas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Vokietija ketina pasiūlyti 50 tūkst. darbo vietų pabėgėliams sirams (7)

Vokietijos valdžia iki šių metų pabaigos išleis 200 milijonų eurų, kad sudarytų 50 tūkstančių darbo vietų pabėgėliams sirams Turkijoje, Irake, Libane ir Jordanijoje. Tai šeštadienį pranešė žurnalas „Spiegel“.

Per sprogimą Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių (1)

Šeštadienį sprogus bombai Hilmendo provincijoje Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių. Tai pranešė naujienų agentūra „Xinhua“.

Buvęs Slovakijos prezidentas M. Kovačas paguldytas į ligoninę, jo būklė sunki

Buvęs Slovakijos prezidentas Michalas Kovačas paguldytas į vieną iš Bratislavos ligoninių, jo būklė sunki. Tai šeštadienį pranešė laikraščio „Novy Čas“ tinklalapis.

Per sprogimą Somalio sostinėje žuvo mažiausiai trys žmonės (3)

Šeštadienį Somalio sostinėje Mogadiše buvo užpultas restoranas, praneša „Reuters“.

Gruzijoje popiežiaus aukotose mišiose Ortodoksų Bažnyčios delegacija nedalyvavo (6)

Popiežiaus Pranciškaus pastangos pagerinti santykius su Gruzijos ortodoksais šeštadienį patyrė smūgį, kai Ortodoksų Bažnyžios patriarchatas nusprendė nepasiųsti savo oficialios delegacijos į pontifiko aukotas mišias ir pakartojo, kad ortodoksai tikintieji negali dalyvauti katalikiškose apeigose.