Rusijos gynybos ministras Igoris Sergejevas,

Rusijos gynybos ministras Igoris Sergejevas, Karinio Jūrų Laivyno vyriausiasis vadas Vladimiras Kurojedovas ir Šiaurės Laivyno vadas Viačeslavas Popovas parašė atsistatydinimo pareiškimus.
"Atsistatydinimo pareiškimai nebus priimti", pareiškė prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį vakare interviu valstybiniam televizijos kanalui RTR. Jis pabrėžė, jog iš pradžių būtina ištirti atominio povandeninio laivo "Kursk" avarijos priežastis ir aplinkybes.

"Jei kažkas kaltas, turi būti nubaustas, bet mes privalome susidaryti objektyvų avarijos vaizdą", pažymėjo V. Putinas.

Prezidentas mano, kad kažką atleisti ar išsiųsti į atsargą - "paprasčiausia ir klaidingiausia išeitis" iš tragiškos padėties, kuri "iš esmės nieko nekeičia".

Prezidentas sakė, kad jaučia "didelę atsakomybę ir kaltę" dėl "Kursk" ištikusios tragedijos. Kalbėdamas apie Vidiajevo gyvenvietėje įvykusį susitikimą su žuvusių jūreivių artimaisiais, V. Putinas prisipažino: "Ką čia pasakysi. Jokių žodžių neužteks. Sunku juos parinkti".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Ukrainos sprogimų šaudmenų sandėlyje auka tapo moteris (3)

Per sprogimus Ukrainos šaudmenų sandėlyje prie Charkovo srities Balaklijos miesto žuvo moteris. Tai pranešė Ukrainos valstybinės nepaprastųjų situacijų tarnybos vadovas Mykola Čečetkinas, kuriuo remiasi „Interfax“.

Iš jūros gelmių keliamas nuskendęs Pietų Korėjos keltas „Sewol“

Kovo 24 dieną iš paukščio skrydžio nufilmuota, kaip Pietų Korėjoje vykdoma prieš trejus metus nuskendusio ir kelių šimtų žmonių gyvybes nusinešusio kelto iškėlimo operacija.

Ukrainos žiniasklaida įvardijo D. Voronenkovo žudiką (73)

Ukrainos leidinys „Obozrevatel“ paskelbė spėjamo buvusio Rusijos Valstybės Dūmos deputato Deniso Voronenkovo žudiko nuotrauką ir vardą.

Po teroro atakos Londone areštuoti dar du žmonės

Londonas, kovo 24 d. (AP-BNS). Po teroro atakos Vestminsteryje įvykdyti dar du „reikšmingi areštai“, centrinėje ir Šiaurės Anglijoje, penktadienį pranešė Londono kovos su terorizmu padalinio vadovas.

Čečėnijoje užpultas Rusijos nacionalinės gvardijos objektas, žuvo kovotojų ir karių (25)

Čečėnijoje buvo užpultas Rusijos nacionalinės gvardijos objektas, žuvo šeši užpuolikai, bet nuostolių patyrė ir Gvardija, pranešė Nacionalinis kovos su terorizmu komitetas.