Rusijos gynybos ministras Igoris Sergejevas,

Rusijos gynybos ministras Igoris Sergejevas, Karinio Jūrų Laivyno vyriausiasis vadas Vladimiras Kurojedovas ir Šiaurės Laivyno vadas Viačeslavas Popovas parašė atsistatydinimo pareiškimus.
"Atsistatydinimo pareiškimai nebus priimti", pareiškė prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį vakare interviu valstybiniam televizijos kanalui RTR. Jis pabrėžė, jog iš pradžių būtina ištirti atominio povandeninio laivo "Kursk" avarijos priežastis ir aplinkybes.

"Jei kažkas kaltas, turi būti nubaustas, bet mes privalome susidaryti objektyvų avarijos vaizdą", pažymėjo V. Putinas.

Prezidentas mano, kad kažką atleisti ar išsiųsti į atsargą - "paprasčiausia ir klaidingiausia išeitis" iš tragiškos padėties, kuri "iš esmės nieko nekeičia".

Prezidentas sakė, kad jaučia "didelę atsakomybę ir kaltę" dėl "Kursk" ištikusios tragedijos. Kalbėdamas apie Vidiajevo gyvenvietėje įvykusį susitikimą su žuvusių jūreivių artimaisiais, V. Putinas prisipažino: "Ką čia pasakysi. Jokių žodžių neužteks. Sunku juos parinkti".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Stambule gėjų eitynių dalyvius vaikė guminėmis kulkomis (22)

Turkijos sostinės Stambulo gatvėse – gausios policijos pareigūnų pajėgos. Tokių priemonių vietos valdžia nurodė imtis prieš „Gay Pride“ eisenos organizatorius, skelbia BBC.

Košmaras ore: lėktuvas ėmė purtytis, kapitonas patarė melstis ir meldėsi pats (27)

Sekmadienį į pakilimo oro uostą buvo priverstas grįžti „AirAsia X“ skrydžių bendrovei priklausantis lėktuvas A330, skridęs iš Australijos Perto miesto į Malaiziją.

Minia laimingai pagavo iš pramogų parko karuselės kritusią paauglę (6)

Viename pramogų parke Niujorko valstijoje sustojus karuselei iš 8 m aukščio šeštadienį vakare krito paauglė, bet ją pagavo apačioje susirinkusi parko svečių ir darbuotojų minia.

M. Schulzas užsipuolė „arogantišką“ A. Merkel (9)

Socialdemokratų lyderis Martinas Schulzas, stengdamasis sulaikyti savo partijos populiarumo smukimą, sekmadienį puolė kanclerę Angelą Merkel, kaltino ją „arogancija“.

Šiaurės Korėja badauja, o diktatorius maudosi prabangoje – iš kur jis turi pinigų? (401)

Į eilinį karinį paradą atvykęs jaunasis Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas ant raudono kilimo išlipa tiesiai iš prabangaus juodo „Mercedes Benz“. Tarsi nieko blogo, tačiau kyla natūralus klausimas – iš kur jis gavo naujutėlaitį limuzinų klasės automobilį, rašo CNN.com.