Rusijoje steigiamas atskiras kalėjimas infekuotiesiems ŽIV

Irkutsko srities Sibire valdžia nusprendė steigti atskirą kalėjimą infekuotiesiems AIDS sukėlėju - ŽIV, ketvirtadienį pranešė naujienų agentūra Itar-TASS.
Regiono kalėjimuose bausmę atlieka apie 600 ŽIV nešiotojų, o dar 300 infekuotųjų yra sulaikyti ir laukia teismo, sakė kalėjimų priežiūros regione vadovas Borisas Gronikas.

Rusijoje tai būtų antrasis kalėjimas nuteistiems ŽIV nešiotojams. Toks kalėjimas jau veikia Karaliaučiaus srityje, kuri yra vienas didžiausių Rusijoje AIDS židinių.

Rusijoje ŽIV labai sparčiai plinta - kovo mėnesį šalyje užfiksuota daugiau nei 30 tūkst. užkrėtimo atvejų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Ekspertas: Rusijos karo laivai Lamanšo sąsiauryje – dėmesio nukreipimas nuo svarbesnių veiksmų (795)

Sprendimas pasiųsti Rusijos karo laivų į Lamanšo sąsiaurį galėjo būti bandymas „nukreipti pasaulio dėmesį“ nuo svarbių karinių operacijų, vykdomų visai kitur, perspėja analitikas Keiras Gilesas, rašo „The Independent“.

Turkija vėl smogė Sirijos kurdų pajėgoms (13)

Turkija antrą kartą per mažiau nei tris paras smogė Sirijos kurdų pajėgų taikiniams šiaurės Sirijoje, šeštadienį pranešė kariškiai, kuriuos citavo valstybinė žiniasklaida.

Po įtartino radinio ir arešto Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės (18)

Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės, kai viename traukinyje buvo aptiktas įtartinas radinys ir suimtas su tuo incidentu siejamas 19-metis, šeštadienį pranešė policija

JAV gynybos sekretorius A. Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką (18)

JAV gynybos sekretorius Ashas Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką. Vizito tikslas - įvertinti Mosulo išlaisvinimo operacijos, kuria siekiama miestą išvaduoti iš grupuotės "Islamo valstybė" (IS) kontrolės, pažangą, praneša BBC.

Talino oro uostas atnaujino darbą po grasinimo susprogdinti bombą nustatytas įtariamasis (12)

Talino oro uostas keleiviai šeštadienį buvo evakuoti dėl grasinimo, kad jame bus susprogdinta bomba, pranešė pareigūnai.