Rusija nepakęs grasinimų ir šantažo

Rusijos URM vadovas Igoris Ivanovas pareiškė, kad Rusija pasirengusi sąžiningam ir atviram dialogui su tarptautine bendrija dėl įvykių Čečėnijoje, bet nepakęs grasinimų ir šantažo.
Kaip pažymima antradienį išplatintame Rusijos URM pranešime, tokią Maskvos poziciją Rusijos URM vadovas išdėstė per savo susitikimą antradienį su JT vyriausiąja žmogaus teisių komisare Mary Robinson (Meri Robinson).

I. Ivanovas, sakoma dokumente, pabrėžė, jog dezinformacijos kampaniją prieš Rusiją, iš esmės - informacijos karu, siekiama pakirsti federalinių valdžios institucijų autoritetą, kištis į mūsų vidaus reikalus".

Rusijos URM vadovas atmetė kaltinimus, "kad federalinė kariuomenė sistemingai pažeidinėja žmogaus teises", pabrėžiama pranešime.

Jame taip pat pažymima, kad, pasak I. Ivanovo, "Rusija gali pati kruopščiai ir objektyviai ištirti pavienius incidentus" Čečėnijoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Atsistatydino Kirgizijos vyriausybė

Trečiadienį atsistatydino Kirgizijos vyriausybė po to, kai anksčiau šią savaitę valdančiąją daugumos koaliciją paliko prezidento Almazbeko Atambajevo partija, praneša agentūra „Reuters“.

ES ruošiasi pratęsti Šengeno zonos pasienio kontrolę dar trims mėnesiams

Europos Sąjunga antradienį nusprendė pratęsti vidaus sienų kontrolę Šengeno zonoje dar trims mėnesiams ir nepaisyti savo pažado iki metų pabaigos baigti visas nepaprastąsias priemones, pritaikytas dėl didžiulio migrantų antplūdžio praėjusiais metais.

D. Trumpas: H. Clinton užsienio politikos planas atvestų prie Trečiojo pasaulinio karo slenksčio (7)

Respublikonų partijos kandidatas rinkimuose į JAV prezidento postą Donaldas Trumpas teigia, kad jo varžovės Demokratų partijos kandidatės Hillary Clinton užsienio politikos planas Sirijoje sukeltų Trečiąjį pasaulinį karą, praneša naujienų agentūra BBC.

S. Lavrovas atmetė D. Tusko tvirtinimus, neva Rusija siekia susilpninti ES (9)

Nėra pagrindo manyti, kad Maskva nori susilpninti Europos Sąjungą (ES), sakė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, atsakydamas į neseniai pareikštus „rusofobiškus“ Europos Vadovų Tarybos (EVT) pirmininko Donaldo Tusko tvirtinimus. Anot S. Lavrovo, vargu, ar kas galėtų būti toliau nuo tiesos.

Rusijos ambasada socialiniame tinkle įžeidė europiečius (284)

Oficialioje Rusijos ambasados Didžiojoje Britanijoje paskyroje socialiniame tinkle „Twitter“ šeštadienį paskelbta itin keista ir nepagarbi karikatūra, skelbia „The Independent“.