Rusija neleis tarptautinio tyrimo Čečėnijoje

 (6)
Žmogaus teisių komisijos posėdyje Ženevoje jis pabrėžė, kad Rusija demonstruoja precedento neturintį atvirumą, - dar niekada į karinių veiksmų rajoną nebuvo įsileidžiama tiek daug užsienio organizacijų. Šią savaitę, priminė S. Ordžonikidzė, Rusiją aplankys Jungtinių Tautų žmogaus teisių ambasadorė Mary Robinson (Meri Robinson) ir Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus Komiteto prezidentas Jakobas Kellenbergeris (Jakobas Kelenbergeris).

Jo žodžiais, susidaro įspūdis, kad šis atvirumas "laikomas silpnumu" ir mėginama "mums diktuoti, kaip spręsti savo vidaus problemas".

Rusijos užsienio reikalų ministro pavaduotojas perspėjo negrasinti Rusijai bausmėmis ir Žmogaus teisių komisijos sesijoje nepritarti prieš Rusiją nukreiptoms iniciatyvoms.

"Toks bendravimo tonas su Rusija nepriimtinas", pabrėžė S. Ordžonikidzė. Jis pridūrė, kad Rusija pasirengusi dialogui, tačiau su sąlyga, kad jis bus "teisingas ir objektyvus".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

H. Clinton šeimos drama: gražuolių antplūdis ir politiniai maitvanagiai (36)

„Beveik visą santuokinį gyvenimą, o ji santuokoje gyvena jau 40 metų Hillary Clinton kovojo su kaltinimais, susijusiais su jos sutuoktinio neištikimybe, - rašo „The Washington Post“. – Buvo net ir ieškinys dėl seksualinio priekabiavimo, didelio masto tyrimas ir netgi balsavimas dėl jo pašalinimo iš pareigų, o pagrindinė jam reikšta pretenzija buvo susijusi su atsisakymu pasakyti tiesą dėl santykių su Baltųjų rūmų stažuotoja.“

Daugiau nei šimtui šeimų Libijoje gresia mirti iš bado (36)

Daugiau nei šimtas šeimų, gyvenančių apsuptyje viename Libijos rajone, gali mirti iš bado, įspėjo tarptautinė nevyriausybinė žmogaus teisių gynimo organizacija „Amnesty International“.

Pakistanas: ginkluoti užpuolikai pražudė šešis civilius ir vieną policijos pareigūną

Pakistano pareigūnai praneša, kad nežinomi ginkluoti užpuolikai šalies pietvakariuose nužudė šešis civilius. Taip pat jie skelbia, kad pietinėje šalies dalyje šauliai nukovė du nužudymu įtariamus asmenis lydėjusį policijos pareigūną. Užpuolikų tikslas buvo išlaisvinti įtariamuosius, praneša AP.

Pietų Sudano kariuomenė užblokavo 100 tūkst. žmonių (5)

Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūra, kuria remiasi „Interfax“, penktadienį pranešė, kad Pietų Sudano pietryčiuose esančiame Jėjaus mieste užblokuota apie 100 tūkstančių žmonių, jiems visiems labai trūksta maisto produktų ir medikamentų.

„USA Today“ perspėja nebalsuoti už pavojingą demagogą D. Trumpą (54)

JAV dienraštis „USA Today“ nukrypo nuo įprastos praktikos ir penktadienį išreiškė palaikymą vienam iš prezidento rinkimų kampanijos dalyvių.