Rusija gins Baltarusiją branduoliniu ginklu

Prezidentas leido suprasti, kad sąjunginiais ryšiais susietų valstybių aukščiausieji vadovai tokį susitarimą pasiekė anksčiau.

Toks A. Lukašenkos pareiškimas buvo paskelbtas per iškilmingą posėdį, skirtą žymaus baltarusių kultūros veikėjo, aktoriaus Rostislavo Jankovskio jubiliejui.

Dalį pasisakymo Baltarusijos prezidentas skyrė tolesniam Baltarusijos bei Rusijos bendradarbiavimo stiprinimui gynybos ir karinės technikos sferoje.

Praėjusią savaitę A. Lukašenka savo pasisakymuose kelis kartus pabrėžė, jog remiantis Baltarusijos ir Rusijos sąjunga, "kuriama galinga karinė grupuotė, aprūpinta pačia moderniausia ginkluote".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Atsistatydina Seišelių Salų prezidentas (4)

Antradienį Seišelių Salų Respublikos prezidentas Jamesas Alixas Michelis pareiškė atsistatydinąs. Kaip pranešė Seišelių naujienų agentūra, šių metų spalio 16 d. valstybės vadovo pareigas pradės eiti viceprezidentas Danny Faure.

Iš ES bėgančiai Britanijai žada geresnę ateitį: jai seksis geriau nei kontinentinei Europai (60)

Leidybos milžinės „Axel Springer“ vykdomasis vadovas Mathiasas Doepfneris teigė matantis, kad Jungtinė Karalystė (JK) linksta prie laisvesnio į rinką orientuoto modelio, kuris galėtų tapti itin patrauklia Europos Sąjungos (ES) alternatyva.

Angoloje sudužo „Chevron“ sraigtasparnis (2)

Angoloje sudužo į naftos verslovę pakrantėje skrisdamas sraigtasparnis, žuvo keturi žmonės, pranešė firma „Chevron“.

Kalifornijoje siautėjantis gaisras verčia evakuotis žmones

Kalifornijoje dėl nesiliaujančių krūmynų gaisrų, keliančių grėsmę atokioms Santa Kruso kalnų bendruomenėms, savo namus turėjo palikti dar daugiau žmonių.

Po ginčijamos pergalės rinkimuose prisaikdintas Gabono prezidentas (1)

Gabone antradienį prisaikdintas prezidentas Ali Bongo, šalies aukščiausiajam teismui kontroversiškai įvertinus jo pergalę ir pratęsus jo šeimos valdžią šioje naftos turtingoje valstybėje jau penktą dešimtmetį.