Rusija apkaltino Pakistaną terorizmo skatinimu

Maskva taip pat kritikavo Pakistano tylėjimą po to, kai Talibanas pripažino Čečėniją, kurioje jau keturi mėnesiai vyksta Rusijos karo operacija.

Pasak "Reuters", Pakistanas palaiko artimus ryšius su Talibano režimu, kurį pripažino tik dar kelios valstybės.

Kai Islamabadas nepaskelbė aiškios oficialios reakcijos dėl Čečėnijos ambasados Kabule steigimo, "mes vis mažiau linkę pasikliauti tvirtinimais", kad Pakistano valdžia nekontroliuoja šalyje veikiančių ekstremistinių bei teroristinių organizacijų ir kad talibai esą "visiškai savarankiški", sakoma Rusijos URM pareiškime.

Anot ministerijos, Indijos pareiškimai, siejantys Pakistaną su tarptautiniu terorizmu, skamba vis įtikimiau. Islamabadas turėtų griežtai susidoroti su ekstremistinėmis grupuotėmis, nurodoma pareiškime.

URM įspėja, kad "Pakistane vykstantis spartus tarpusavio etninio ir konfesinio radikalizmo, separatizmo ir terorizmo plitimas gali turėti pačias rimčiausias pasekmes visų be išimties regiono šalių stabilumui, taip pat ir paties Pakistano valstybingumui".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

H. Clinton šeimos drama: gražuolių antplūdis ir politiniai maitvanagiai (29)

„Beveik visą santuokinį gyvenimą, o ji santuokoje gyvena jau 40 metų Hillary Clinton kovojo su kaltinimais, susijusiais su jos sutuoktinio neištikimybe, - rašo „The Washington Post“. – Buvo net ir ieškinys dėl seksualinio priekabiavimo, didelio masto tyrimas ir netgi balsavimas dėl jo pašalinimo iš pareigų, o pagrindinė jam reikšta pretenzija buvo susijusi su atsisakymu pasakyti tiesą dėl santykių su Baltųjų rūmų stažuotoja.“

Daugiau nei šimtui šeimų Libijoje gresia mirti iš bado (25)

Daugiau nei šimtas šeimų, gyvenančių apsuptyje viename Libijos rajone, gali mirti iš bado, įspėjo tarptautinė nevyriausybinė žmogaus teisių gynimo organizacija „Amnesty International“.

Pakistanas: ginkluoti užpuolikai pražudė šešis civilius ir vieną policijos pareigūną

Pakistano pareigūnai praneša, kad nežinomi ginkluoti užpuolikai šalies pietvakariuose nužudė šešis civilius. Taip pat jie skelbia, kad pietinėje šalies dalyje šauliai nukovė du nužudymu įtariamus asmenis lydėjusį policijos pareigūną. Užpuolikų tikslas buvo išlaisvinti įtariamuosius, praneša AP.

Pietų Sudano kariuomenė užblokavo 100 tūkst. žmonių (4)

Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūra, kuria remiasi „Interfax“, penktadienį pranešė, kad Pietų Sudano pietryčiuose esančiame Jėjaus mieste užblokuota apie 100 tūkstančių žmonių, jiems visiems labai trūksta maisto produktų ir medikamentų.

„USA Today“ perspėja nebalsuoti už pavojingą demagogą D. Trumpą (53)

JAV dienraštis „USA Today“ nukrypo nuo įprastos praktikos ir penktadienį išreiškė palaikymą vienam iš prezidento rinkimų kampanijos dalyvių.