Rusams Čečėnijoje aktyviai priešinasi apie 5 tūkst. kovotojų

Federalinės karinės vadovybės duomenimis, Čečėnijoje maždaug 5 tūkst. kovotojų aktyviai priešinasi federalinėms pajėgoms.
Interviu agentūrai "Interfax" pirmadienį Rusijos VRM vidaus kariuomenės vadas Viačeslavas Tichomirovas pranešė, kad Čečėnijoje likusiose ginkluotose formuotėse yra apie 5 tūkstančius narių. Pasak jo, 2/3 kovotojų slapstosi kalnuose, 1/3 tebėra gyvenvietėse.

V. Tichomirovas pažymėjo, jog būtina aktyviau išaiškinti kovotojus, esančius gyvenvietėse.

Tuo tarpu čečėnų šaltiniai praneša, kad pagrindinės kovotojų pajėgos pergrupuojamos prie įvažiavimo į Argūno tarpukalnę. Čečėnų štabo duomeninis, taktiniais sumetimais čečėnų sukilėliai atitraukė savo dalinius nuo Duba Jurto gyvenvietės ir Vaštaro upės. Taigi, pažymima štabe, gynybos linija siaurėja, pasislinkdama į Argūno tarpukalnės gilumą.

Čečėnų kovotojų vadovybės duomenimis, susirėmimai tęsiasi kalnuose Čečėnijos pietuose. Pagrindinės kovos vyksta už 6 kilometrų į vakarus nuo Chorsenojaus gyvenvietės.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Dresdene prie mečetės ir kongresų centro driokstelėjo sprogimai (3)

Vokietijos rytiniame Dresdeno mieste du sprogimai driokstelėjo prie vienos mečetės ir tarptautinio kongresų centro, bet žmonės per šiuos išpuolius nenukentėjo, antradienį pranešė policija.

H. Clinton ir D. Trumpo diskusija apie Rusijos vykdytas kibernetines atakas (3)

Demokratų kandidatė į JAV prezidento postą Hillary Clinton rugsėjo 26 d. teigė neabejojanti dėl Rusijos surengtų kibernetinių atakų prieš visų rūšių JAV organizacijas, o jos konkurentas kovoje dėl šalies prezidento posto D. Trumpas teigė, kad „Islamo valstybė“ laimi kibernetinį karą.

Islandija pasiskundė dėl pavojingų Rusijos veiksmų (172)

Islandija pirmadienį pasiskundė, kad Rusijos oro pajėgų bombonešiai skraido pernelyg arti civilinių lainerių, o naujausias incidentas įvyko per vieną reisą iš Reikjaviko.

D. Britanija priešinsis bet kokiai idėjai kurti bendrą ES kariuomenę papildyta  (16)

Didžioji Britanija priešinsis bet kokiems Europos Sąjungos planams didinti karinį bendradarbiavimą, jeigu jis nebūtų suderinamas su NATO veiklą – net jeigu Jungtinė Karalystė yra apsisprendusi pasitraukti iš Bendrijos, antradienį pareiškė gynybos sekretorius Michaelas Fallonas.

Britų užsienio reikalų sekretorius B. Johnsonas liaupsino savo turkiškos skalbyklės privalumus (1)

Keli mėnesiai po to, kai laimėjo įžeidžiamos poezijos apie Turkijos valstybės vadovą konkursą, Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas aiškiai turėjo prisigerinti Turkijai, kad jaustųsi laukiamas Ankaroje.