Rusai rengiasi karinės operacijos pabaigai Čečėnijoje

Pasak jo, kartu ginkluotosios pajėgos rengiasi trečiąją operacijos fazę perduoti vidaus reikalų kariuomenei.

Kalbėdamas apie esamą padėtį, ministras teigė, jog federalinės pajėgos "iš šiaurės, rytų, vakarų ir pietų siaurina žiedą apie Arguno tarpukalnę". "Mes neskubėsime, svarbiausia - minimalūs nuostoliai ir patikimas banditų sunaikinimas", sakė maršalas I. Sergejevas.

Atsakydamas į klausimą apie Čečėnijoje neseniai prarastą sraigtasparnį, ministras teigė, jog tai buvo Gynybos ministerijos sraigtasparnis, o apie katastrofos priežastis kalbėti dar ankstoka, nes šiuo metu "kritimo vietoje vyksta kovos".

"Šiandien vakare, blogiausiu atveju - rytoj, mes turėsime informacijos apie įvykį", teigė I. Sergejevas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Estija nesugebėjo išrinkti prezidento (9)

Estijos rinkikų kolegijai šeštadienį per antrąjį balsavimą nepavyko išrinkti prezidento Toomo Hendriko Ilveso įpėdinio, nes nei vienas kandidatas nesurinko paprastos balsų daugumos, todėl šis procesas gražinamas į parlamentą.

Buvęs Prancūzijos prezidentas lieka ligoninėje (1)

Buvęs Prancūzijos prezidentas Jacques'as Chiracas ligoninėje Paryžiuje tebegydomas nuo plaučių infekcijos, o jo žmona Bernadette (Bernadet) išleista po keturias dienas trukusio gydymo gydoma dėl „pervargimo“, šeštadienį pranešė šeimos nariai.

Estijos prezidento rinkimų Rinkikų kolegijoje pirmąjį ratą laimėjo A. Joksas ir S. Kallas (2)

Estijos rinkikų kolegija šeštadienį per prezidento rinkimų pirmąjį ratą, balsuodama už penkis kandidatus, daugiausiai balsų atidavė už teisininką Allarą Joksą ir pagrindinės valdančiosios Reformų partijos pirmininką Siimą Kallas, paskelbė pareigūnai.

Sirijos pajėgoms ir toliau intensyviai bombarduojant Alepą žuvo 25 žmonės (32)

Šeštadienį Sirijos ir Rusijos vykdomi intensyvūs oro antskrydžiai prieš sukilėlių valdomas rytų Alepo teritorijas pražudė mažiausiai 25 civilius, praneša stebėtojai.

Obama vetavo teisės aktą, leidžiantį Rugsėjo 11-osios aukų artimiesiems paduoti į teismą Saudo Arabiją (28)

JAV Prezidentas Barackas Obama vetavo teisės aktą, leidžiantį rugsėjo 11-osios aukų šeimos nariams paduoti į teismą Saudo Arabiją, tačiau šis sprendimas gali sukelti neigiamą visuomenės reakciją ir Kongreso priekaištus.