Rusai pradėjo išvedinėti savo pajėgas iš Čečėnijos

Iš Čečėnijos, įvykdžius kovines užduotis, prasidėjo karinių pajėgų ir priemonių "pertekliaus" išvedimas.
Tai žurnalistams Londone penktadienį pareiškė Rusijos ginkluotųjų pajėgų Generalinio štabo vado pavaduotojas Valerijus Manilovas.

Jo žodžiais, tai "logiška" užduočių vykdymo pabaiga. Bus išvedami visi likę daliniai ir padaliniai, o nuolatos bus dislokuota 42-oji motošaulių divizija, kurioje yra apie 15 tūkst. karių.

Be to, generolo žodžiais, Čečėnijoje bus nuolatos dislokuota atskira Vidaus kariuomenės brigada ir pasienio būrys. Iš viso grupuotėje bus apie 25 tūkst. žmonių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Rusijos povandeninis atomlaivis paleido dvi strategines balistines raketas (119)

Baltojoje jūroje plaukiojantis Rusijos atominis povandeninis laivas „Jurij Dolgorukij“ antradienį sėkmingai paleido iškart dvi tarpžemynines balistines raketas „Bulava“, kurių viena sprogo, o kitos mokomoji kovinė galvutė sėkmingai pataikė į salyginį taikinį Kamčiatkoje šalies rytiniame pakraštyje, pranešė Gynybos ministerija.

JAV pirmą kartą per penkis dešimtmečius paskyrė ambasadorių Kubai

Jungtinės Valstijos paskyrė Jeffrey DeLaurentis, aukšto rango pareigūną Kubos sostinėje Havanoje, pirmuoju per penkis dešimtmečius oficialiu ambasadoriumi Kubai, rašo AFP.

Paskelbs išvadas dėl MH17 tragedijos (186)

Trečiadienį Nyderlanduose bus paskelbtos Malaizijos oro linijų lainerio katastrofos Rytų Ukrainoje kriminalinio tyrimo išvados.

D. Trumpas rado priežastį, kodėl nesužibėjo kovoje su H. Clinton papildyta  (94)

Donaldas Trumpas apkaltino pirmuosius JAV prezidento rinkimus moderavusį Lesterį Holtą, kad šis jam buvo griežtesnis nei Hillary Clinton, praneša BBC.

Mirė buvęs Izraelio prezidentas Shimonas Peresas atnaujinta 07:16  (28)

Buvęs Izraelio prezidentas Shimonas Peresas mirė trečiadienį, praėjus apie dviem savaitėms po patirto smarkaus insulto, pranešė jo asmeninis gydytojas.