Radujevas neigia sprogdinęs geležinkelio stotis

S. Radujevo advokatas Ruslanas Dadachanovas ketvirtadienį sakė, kad jo ginamasis pareiškė tardytojams, jog prisiėmė atsakomybę už šiuos teroro aktus "propagandos tikslais".

Advokato žodžiais, S. Radujevas tvirtina "norėjęs tokiu būdu atkreipti tarptautinės visuomenės dėmesį į karą Čečėnijoje".

Kaltinimus žudymais, terorizmu bei žmonių grobimu S. Radujevas taip pat atmeta. Jis pripažįsta buvęs Kizliare ir Pervomaiske per čečėnų reidą 1996 metų sausį, tačiau atsakomybę už tai, kas ten įvyko, verčia buvusiam Čečėnijos prezidentui Džocharui Dudajevui ir tvirtina "kaip kareivis vykdęs Dudajevo nurodymus".

Advokato žodžiais, šiuo metu S. Radujevas tardomas reguliariai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Italai renkasi gyventi su tėvais (16)

Du trečdaliai 18-34 metų amžiaus italų vis dar gyvena su tėvais. Tai yra 7 mln. žmonių, rodo naujas statistikos departamento ISTAT tyrimas.

Savižudžio išpuolis Bagdade nusinešė mažiausiai 7 žmonių gyvybes (3)

Savižudžio išpuolis Irako sostinėje Bagdade nusinešė mažiausiai septynių žmonių gyvybes. Dar 19 asmenų buvo sužeisti, pranešė policija, kuria remiasi agentūra AP.

Šarlotės policija išplatino vaizdo medžiagą, kaip nušaunamas juodaodis (10)

JAV Šarlotės miesto policija paskelbė vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuota, kaip policininkai nušauna juodaodį vyrą. Medžiaga buvo paskelbta po to, kai politikai ir vietos protestuotojai spaudė pareigūnus tai padaryti.

Dėl „Islamo valstybės“ pasaulis stovi ant 10 karų slenksčio (534)

„Islamo valstybės“ (IS) kalifato sienos sparčiai siaurėja, teroristinės organizacijos tvirtovės Irake ir Sirijoje viena po kitos žlunga. JAV vadovaujamas karas pasiekė tokią stadiją, kai kyla klausimų, kas bus toliau. Kaip rašo washingtonpost.com, regis, atsakymas akivaizdus – kils daugiau karų.

Paryžiuje šis sekmadienis – diena be automobilio

Didelė dalis Paryžiaus sekmadienį buvo uždaryta automobiliams ir motociklams - miesto centre, įskaitant ir Eliziejaus laukus, karaliavo pėstieji ir dviratininkai, informuoja agentūra dpa.