Putinui atsiras opozicija "iš kairės"

"Opozicija, be abejo, atsiras, ir vis dėlto atsiras iš kairės", sakė B. Berezovskis per spaudos konferenciją, kuri ketvirtadienį vyko naujienų agentūros "Interfax" centriniame biure. Pasak jo, "kairysis judėjimas turi kolosalų potencialą".

B. Berezovskio manymu, šį judėjimą paskatino du faktoriai - "didžiulis neturtingų žmonių skaičius" ir rusų mentalitetas. "Rusai - sąžininga nacija", pridūrė verslininkas.

Jis kategoriškai nesutiko su nuomone, kad V. Putinas gali būti potencialus diktatorius.

"Valdžia Rusijoje, kaip ir anksčiau, demokratinė", o V. Putinas - "ne šiaip geriausias, o pats geriausias" iš visų realiai į valdžią pretendavusių kandidatų, mano B. Berezovskis.

Deputato žodžiais, kai kurie V. Putino planai, įskaitant "Rusijos ir Europos suartėjimo kelią", yra "labai teigiamas ženklas". Jis palankiai vertino ir tai, kad prezidentas neatmetė galimybės Rusijai kada nors tapti transformuotos NATO nare.

Tačiau, kalbant apie tris prezidento pateiktus įstatymų projektus, "esama didelio juose minimų problemų nesupratimo", kalbėjo B. Berezovskis.

Deputatas taip pat tikino, kad jo sąjunga su žiniasklaidos grupe "Media-Most" neįmanoma, kadangi tai - nekonstruktyvi opozicija. B. Berezovskio manymu, ši grupė bando diskredituoti ir sugriauti valdžią. "O mano užduotis yra stiprinti valdžią, tačiau jos negriaunant", sakė deputatas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Tarptautinėje arenoje skeltas antausis Rusijai (219)

Penktadienį Jungtinių Tautų (JT) Generalinė Asamblėja balsuodama pašalino Rusiją iš Žmogaus teisių tarybos. Tai vertinama, kaip tarptautinės bendruomenės antausis Rusijai.

Smūgis H. Clinton – FTB tiria naujus elektroninius laiškus (58)

Likus vos 11 dienų iki JAV prezidento rinkimų demokratų kandidatė Hillary Clinton patyrė smūgį - išlindo nauji galai ir taip ją persekiojančioje elektroninių laiškų istorijoje.

Garsioji žaliaakė afganė iš „National Geographic“ neigia įsigijusi padirbtus asmens dokumentus (4)

Pakistano prokuroras pranešė, kad žurnalo „National Geographic“ išgarsinta žaliaakė afganų mergaitė penktadienį pirmą kartą stojo prieš teismą neigdama, kad suklastojo savo Pakistano pilietybę.

Lenkija atmeta ES reikalavimus dėl KT krizės (1)

Lenkija atmeta Europos Sąjungos reikalavimus dėl konstitucinio teismo krizės. Interviu Lenkijos radijui šalies užsienio reikalų ministras pareiškė, kad Europos Komisijos reikalavimai yra nepagrįsti. Apie tai praneša LRT radijas.

Mosulas prieš puolimą: džihadistai vykdo egzekucijas, civilius verčia gyvaisiais skydais (17)

Džihadistų grupuotė „Islamo valstybė“ nužudė dešimtis žmonių ir tūkstančius jų ruošiasi paversti gyvaisiais skydais, Irako pajėgoms priartėjus prie Mosulo miesto, penktadienį pranešė Jungtinės Tautos.