Putinas Sočyje slidinėja kalnuose

Su žmona ir vaikais poilsiaujantis Sočyje laikinasis Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį slidinėja kalnuose.
Kaip pranešė "Interfax" korespondentas, oras palankus valstybės vadovo planams. Rūkas kalnuose išsisklaidė ir anksti rytą V. Putinas iš savo rezidencijos Nepaprastųjų situacijų ministerijos sraigtasparniu, Krasnaja Polianos gelbėtojų būrio darbuotojų lydimas, nusileido vienoje snieguotų Kaukazo kalnų atšakų.

Ten su geriausiais specialistais V. Putinas išbandė naują slidinėjimo trasą.

Gegužės 1-osios vakarą V. Putinas drauge su šeima buvo išplaukęs laivu į jūrą.

Gegužės 3-iosios rytą laikinasis prezidentas vyks į Kursko sritį, Prochorovką, kur per Didįjį Tėvynės karą vyko tankų mūšiai. Ten jis susitiks su Baltarusijos ir Ukrainos prezidentais Aleksandru Lukašenka ir Leonidu Kučma, taip pat su Maskvos ir visos Rusios stačiatikių patriarchu Aleksijumi II. Kaip numatoma, po to V. Putinas sugrįš į Sočį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Rusijos karo laivai degalų atsargas pildosi netoli Šiaurės Afrikos krantų (21)

Pranešama, kad į Siriją plaukianti kovinė Rusijos laivų grupė, į kurios sudėtį įeina vienintelis šalies lėktuvnešis „Admirolas Kuznecovas“, degalų atsargas pildosi jūroje, netoli Šiaurės Afrikos krantų, skelbia BBC.

V. Putinas: NATO atmetė Rusijos siūlymą lėktuvams neskraidyti virš Baltijos jūros su išjungtais atsakikliais (27)

NATO šalys atmetė siūlymą neleisti karo lėktuvams skraidyti virš Baltijos jūros neįjungus atsakiklių, nors, rusų lėktuvai skraido su įjungtais atsakikliais, pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Kinijos Komunistų partija suteikė Xi Jinpingui simbolinį „branduolio“ statusą (2)

Kinijos Komunistų partija ketvirtadienį šalies prezidentą Xi Jinpingą įvardino kaip savo „branduolį" (pamatą, centrą, šerdį), sustiprindama jo dominavimą ir įtaką partijai prieš kitais metais numatytą jos valdžios pertvarkymą.

Sacharovo premijos laureatė: ši premija – nusikalstamo nežmoniškumo pasmerkimas (4)

Irakietė Nadia Murad, grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) nelaisvėje daug mėnesių išbuvusi jezidų gynėja, ketvirtadienį Sacharovo žmogaus teisių premiją pavadino džihadistų vykdomo „nusikalstamo nežmoniškumo pasmerkimu“.

Nairobyje prie JAV ambasados nušautas pareigūną sužeidęs vyras

Nairobyje prie Jungtinių Valstijų ambasados ketvirtadienį Kenijos policijos pareigūnai nušovė asmenį, peiliu subadžiusį kitą pareigūną, pranešė policija.