Putinas: prezidentas ir premjeras viename asmenyje

Tai jis pareiškė, kalbėdamasis su žurnalistais sekmadienio vakarą Londone. Drauge jis pabrėžė, kad ketina būti "arčiau vyriausybės ir glaudžiau dirbti su ja".

V. Putinas pranešė, kad praėjęs eiti prezidento pareigas jis planuoja tęsti tradicinius susitikimus su vyriausybės nariais pirmadieniais.

Atsakydamas apie Rusijos premjero ateitį, V. Putinas pabrėžė, kad "pirmasis vicepremjeras Michailas Kasjanovas yra vienas kandidatų į šį postą".

Kalbėdamas apie būsimąjį ministrų kabinetą, V. Putinas pareiškė, kad tai "nebus techninė vyriausybė ir techninis premjeras". Vyriausybės funkcijos ir uždaviniai nustatyti Rusijos Konstitucijoje, sakė V. Putinas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Svarbaus kandidato į Moldovos prezidentus pasitraukimas pakurstė europietiškas viltis (1)

Svarbus kandidatas į Moldovos prezidentus trečiadienį pasitraukė iš rinkimų kovos, suteikdamas postūmį kitai proeuropietiškai kandidatei.

Per reidą Turkijos policija sulaikė įtariamus IS kovotojus

Valstybinė Turkijos naujienų agentūra pranešė, kad, atlikusi reidą viename pietinėje šalies dalyje esančio miesto bute, policija sulaikė septynis įtariamus grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) kovotojus. Apie tai informuoja naujienų agentūra AP.

D. Trumpo žvaigždė Holivude sudaužyta kūju (4)

Los Andželo policija tiria vandalizmo aktą prieš Donaldo Trumpo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje.

G. Kasparovas: konfrontacija su Vakarais yra pagrindinis V. Putino tikslas (67)

Kremliaus oponentas Garis Kasparovas teigia, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino išorės agresijos ir konfrontacijos su Vakarais tikslas – sustiprinti savo įvaizdį ir įtvirtinti diktatūrą šalyje.

D. Trumpas rinkimų kampanijoje daro pertrauką (1)

Respublikonų kandidatas į prezidentus Donaldas Trumpas savo rinkimų kampanijoje daro trumpą pauzę, nes vos už kelių kvartalų nuo Baltųjų rūmų ruošiasi atidaryti naują savo vardo viešbutį, praneša BBC.