Putinas pasveikino Jelciną su gimtadieniu

Rusijos prezidento pareigas einantis Vladimiras Putinas antradienį užsuko į Boriso Jelcino užmiesčio rezidenciją, kur savo pirmtaką pasveikino su 69-uoju gimtadieniu, pranešė Kremlius. Kremliaus atstovas spaudai telefonu sakė, kad V. Putinas, trumpam palikęs Maskvoje vykstančias daugiašales Artimųjų Rytų taikos derybas, šįryt aplankė B. Jelciną.
B. Jelcino žmona Naina sakė paruošianti žuvies kukulaičius ir iškepsianti desertą, kuriais bus pavaišinti visi atvykę pasveikinti jos vyro.

"Tie, kurie nenori pasveikinti, neprivalo ateiti. Tai asmeninė šventė", Naina sakė laikraščiui "Izvestija".

"Žinoma, mes valgysime tradicinius Uralo kukulaičius su žuvimi. Ir mes iškepsime ką nors saldaus. Mums patinka gaminti namuose valgį".

B. Jelciną su gimtadieniu atvyko pasveikinti ir Rusijos stačiatikių bažnyčios vadovas patriarchas Aleksijus II, buvę administracijos darbuotojai, grupė žurnalistų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Byra Ispanijos Socialistų partija

Ispanijos Socialistų partija šeštadienį rengia specialų pasitarimą, po to, kai šią savaitę pasitraukė beveik pusė valdybos narių. Apžvalgininkų teigimu, vidiniai nesutarimai vienoje populiariausių šalies partijų gali peraugti į nacionalinio masto politinę krizę.

Rusijai – rimti kaltinimai iš D. Britanijos (74)

Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas pareiškė, kad Rusijai gresia tapti atstumtąja valstybe, ir apkaltino Maskvą, kad jos pajėgos, bombarduojančios Siriją, naudoja „dvigubo smūgio“ taktiką, specialiai nutaikytą prieš pagalbos darbuotojus.

H. Clinton šeimos drama: gražuolių antplūdis ir politiniai maitvanagiai (60)

„Beveik visą santuokinį gyvenimą, o ji santuokoje gyvena jau 40 metų Hillary Clinton kovojo su kaltinimais, susijusiais su jos sutuoktinio neištikimybe, - rašo „The Washington Post“. – Buvo net ir ieškinys dėl seksualinio priekabiavimo, didelio masto tyrimas ir netgi balsavimas dėl jo pašalinimo iš pareigų, o pagrindinė jam reikšta pretenzija buvo susijusi su atsisakymu pasakyti tiesą dėl santykių su Baltųjų rūmų stažuotoja.“

Daugiau nei šimtui šeimų Libijoje gresia mirti iš bado (39)

Daugiau nei šimtas šeimų, gyvenančių apsuptyje viename Libijos rajone, gali mirti iš bado, įspėjo tarptautinė nevyriausybinė žmogaus teisių gynimo organizacija „Amnesty International“.

Pakistanas: ginkluoti užpuolikai pražudė šešis civilius ir vieną policijos pareigūną

Pakistano pareigūnai praneša, kad nežinomi ginkluoti užpuolikai šalies pietvakariuose nužudė šešis civilius. Taip pat jie skelbia, kad pietinėje šalies dalyje šauliai nukovė du nužudymu įtariamus asmenis lydėjusį policijos pareigūną. Užpuolikų tikslas buvo išlaisvinti įtariamuosius, praneša AP.