Putinas neturi tvirtos politinės bazės

"Vienybė" - tai visai ne partija", - pareiškė jis antradienį tiesioginiame radijo stoties "Echo Moskvy" eteryje. Kaip mano I. Malašenka, "Vienybės" judėjimas - tai "amorfinė jėga", kuria remtis naujajam prezidentui bus labai sunku.

Todėl, jo žodžiais, V. Putinas turi du pasirinkimo variantus: arba ieškoti sąjungos su komunistais, netikėtai prezidento rinkimuose gavusiais daug balsų, arba pakovoti už naujos politinės bazės sukūrimą. I. Malašenkos nuomone, prezidento pasirinkimas paaiškės jau per artimiausius mėnesius.

Jo žodžiais, svarbūs bus ir V. Putino paskyrimai į prezidento administracijos ir ministro pirmininko postus. Jei A. Vološinas ir M. Kasjanovas liks savo vietose, tai nebus galima kalbėti apie kokių nors "naujų realijų" šalyje atsiradimą, mano I. Malašenka.

"Media-MOST" direktorių tarybos pirmininko pavaduotojas I. Malašenka smarkiai kritikavo dabartinės Kremliaus administracijos politiką žiniasklaidos atžvilgiu. "Putinas apsuptas darbuotojų ir sąjungininkų, kurie nemoka dirbti su spauda", - tvirtino jis. I. Malašenkos žodžiais, "visa, ką šie žmonės moka - tai paversti žiniasklaidą propagandos įrankiu". Būtent taip, mano I. Malašenka, atsitiko su ORT ir RTR kanalais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Iškapstė įdomių detalių: slaptose schemose dalyvauja net V. Putino meilužės močiutė (271)

Buvęs naftos bendrovės „Gunvor“ bendrasavininkis Piotras Kolbinas, pasirodo, yra Vladimiro Putino vaikystės draugas. Tai išsiaiškino televizijos kanalas „Dožd“.

Lenkijoje atleistas finansų ministras (2)

Konservatorė Lenkijos ministrė pirmininkė trečiadienį atleido šalies finansų ministrą, o jo pareigas pavedė eiti ministro pirmininko pavaduotojui. Tai – jos inicijuotos vyriausybės pertvarkos dalis, praneša AP.

JAV papildomai siųs 600 karių į Iraką (17)

JAV prezidentas Barackas Obama ir Irako ministras pirmininkas Haideras al-Abadi sutarė, kad į Iraką papildomai bus atsiųsta 600 JAV karių, kurie padės rengti Mosulo puolimą, sakė trečiadienį gynybos sekretorius Ashtonas Carteris.

E. Snowdenui vėl nepavyko gauti garantijų (15)

Norvegijos teismas trečiadienį atmetė Rusijoje prieglobstį radusio žvalgybos paslapčių viešintojo Edwardo Snowdeno prašymą suteikti garantijų, kad jis nebus perduotas Jungtinėms Valstijoms, jeigu atvyks į Norvegiją atsiimti apdovanojimo.

Vokietijoje agresyvus keleivis sutrikdė traukinių eismą (7)

Trečiadienį Vokietijos policija sulaikė agresyvų vyrą, grasinusį greitojo traukinio keleiviams. Dėl šio incidento Leipcigo rajone laikinai buvo sustabdytas traukinių eismas.