Putinas liepia vyriausybei tęsti darbą

Antradienį surengtame posėdyje V. Putinas prašė premjero pavaduotojo Michailo Kasjanovo liepti kabineto nariams "nekreipti dėmesio į kalbas apie naujo kabineto sudarymą", vėliau pranešė M. Kasjanovas.

Pasak jo, V. Putinas pareiškė, kad pirmoji jo užduotis pradėjus eiti prezidento pareigas bus paskirti premjerą ir suformuoti naują kabinetą. Tačiau V. Putinas sakė, kad naująja vyriausybe užsiims tik po savo inauguracijos, įvyksiančios gegužės mėnesį.

"Iki inauguracijos liko daugiau kaip mėnuo, todėl šios mintys neturėtų atitraukti žmonių nuo darbo", sakė M. Kasjanovas žurnalistams po Kremliuje įvykusio susitikimo su V. Putinu.

Apžvalgininkai jau pradėjo svarstyti, ką V. Putinas išrinks premjeru, tačiau kol kas jis neužsiminė apie jokį konkretų kandidatą.

Manoma, kad tarp galimų kandidatų daugiausia galimybių turi M. Kasjanovas. Kitas galimas kandidatas yra finansų ministro pavaduotojas Aleksejus Kudrinas, kuris ilgą laiką dirbo kartu su V. Putinu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Izraelyje stiprinamas saugumas, uždaromi keliai: ruošiamasi S. Pereso laidotuvėms (2)

Izraelyje stiprinamos saugumo pajėgos, uždaromi pagrindiniai keliai, ruošiantis penktadienį įvyksiančioms buvusio šalies prezidento Shimono Pereso laidotuvėms, į kurias turėtų atvykti daugybė pasaulio lyderių.

Somalio sostinėje per sprogimą žuvo trys žmonės

Ketvirtadienį Somalio sostinėje Mogadiše per bombos sprogimą žuvo trys žmonės. Kaip pranešė Anatolijos naujienų agentūra, atsakomybę už šį teroro aktą prisiėmė islamistinė „Al Shabaab“ grupuotė – „Al Qaeda“ filialas šalyje.

Perspėja dėl islamistinių organizacijų: paskutinė rugsėjo diena gali tapti siaubinga (62)

Kaip praneša Rusijos užsienio reikalų ministerija, kelios organizacijos, tarp jų ir islamistinės, rugsėjo 30 d. ketina surengti „pasaulinę pykčio ir protesto dieną“. Užsienyje esantys Rusijos piliečiai įspėjami dėl galimų ekstremistų išpuolių.

Penki Čekijos naikintuvai išskrido saugoti Islandijos oro erdvės (16)

Ketvirtadienį penki Čekijos naikintuvai "JAS 39 Gripen" išskrido iš savo bazės Časlave į Islandiją. Jie šešias savaites saugos šios šalies, kuri neturi savo karinių oro pajėgų, oro erdvę, praneša portalas "Idnes".

Ispanijos socialistai atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio (1)

Ispanijos Socialistų partija ketvirtadienį atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio, pusei jos lyderių surengus pervesmą, kuris gali būti gera žinia tiems, kurie nori išvesti šalį iš politinės aklavietės.