Putinas įsitikinęs prezidento rinkimų pergale

Laikinai einantis pareigas Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė esąs įsitikinęs savo pergale prezidento rinkimuose.
Jis tai sakė žurnalistams penktadienį elektriniame traukinyje, grįždamas į Maskvą iš kelionės į Orechovą-Zujevą.

Į žurnalistų klausimą, ar yra įsitikinęs savo pergale, ir kuriame ture gali laimėti, V. Putinas atsakė, kad "jei nebūtų įsitikinęs, nebūtų pradėjęs kovos". Jo žodžiais, "nesvarbu, kuriame ture laimėti. Svarbus rezultatas".

Laikinasis prezidentas taip pat pranešė šiandien, kovo 17-ą, ketinantis paskelbti pareiškimą dėl Čečėnijos.

Kalbėdamas apie Salmaną Radujevą, kurį suėmė ir į Maskvą atvežė Federalinė saugumo taryba, V. Putinas sakė: "Tai vienas iš tų žmonių, kurie terorizavo visą didžiąją Rusiją. Kaip jis atrodė? Į teroristą nelabai panašus. Mes juos visus paversime tokios būklės".

Laikinasis prezidentas sakė, jog išvykoje į Demechovą su Maskvos meru Jurijum Lužkovu ir Maskvos srities gubernatorium Borisu Gromovu jie aptarė ir sprendė "konkrečias liaudies ūkio problemas", nors buvo kalbėta ir apie valstybinės svarbos klausimus.

J. Lužkovas ir B. Gromovas į Maskvą grįžo vienu traukiniu su V. Putinu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Bosnijos serbų lyderis dėl referendumo šaukiamas į prokuratūrą (1)

Prokurorai pirmadienį iškvietė Bosnijos serbų lyderį Miloradą Dodiką dėl prieštaringai vertinamo referendumo, kuris įvyko savaitgalį, nepaisant konstitucinio teismo draudimo.

Irane į laisvę paleista dvigubą pilietybę turinti akademikė

Irano ir Kanados pilietybę turinti antropologė Homa Hoodfar, birželį Teherane suimta ir įkalinta „saugumo sumetimais“, paleista į laisvę ir jau išvyko iš šalies, pranešė pirmadienį Užsienio reikalų ministerija.

F. Castro stebina savo pasirodymais (10)

Fidelio Castro nuotraukos pirmadienį, jau trečią kartą per mažiau nei savaitę, pasirodė šalies valstybinėje žiniasklaidoje, o tai yra labai nebūdinga Kubos revoliucijos tėvui.

Prancūzijoje sulaikytas buvęs kontržvalgybos vadovas (6)

Pirmadienį Paryžiuje buvo sulaikytas buvęs Prancūzijos kontržvalgybos vadovas Bernardas Squarcini.

Belgija: policija sulaikė nužudyto džihadisto seserį (1)

Belgijoje buvo suimta pernai metais per antiteroristinį reidą nužudyto džihadisto sesuo, jai pareikšti kaltinimai teroristine veikla. Pirmadienį tai pranešė prokuroras, skelbia naujienų agentūra AFP.