Puolamą Baltijos šalį gins visos trys, sako estai

 (5)
Sovietų Sąjungos laikais, Baltijos šalims parodžius bendradarbiavimą, imperiją apimdavo paniškas siaubas, ir tam, kaip parodė atgimimo laikai, buvo priežasčių, pažymėjo premjeras.

Jo žodžiais, Baltijos šalys daug pasimokė per pirmą nepriklausomybės periodą, nes bendradarbiavimas 1920-1930 metais pasirodė esąs deklaratyvaus pobūdžio, ir tokio deklaratyvumo pasekmes šalys pajuto 1940 metais.

M. Laaras pabrėžė, kad dabar trijų Baltijos valstybių partnerystė yra pačiame aukščiausiame lygyje.

"Mus jungia bendri tikslai - integracija į Europos Sąjungą ir prisijungimas prie transatlantinių struktūrų. Mūsų lauks sėkmė tik tuomet, kai palaikysime vienas kitą, jei būsime pakankamai protingi ir pasimokysime iš klaidų", kalbėjo Estijos ministras pirmininkas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Po įtartino radinio ir arešto Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės (1)

Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės, kai viename traukinyje buvo aptiktas įtartinas radinys ir suimtas su tuo incidentu siejamas 19-metis, šeštadienį pranešė policija

JAV gynybos sekretorius A. Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką (3)

JAV gynybos sekretorius Ashas Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką. Vizito tikslas - įvertinti Mosulo išlaisvinimo operacijos, kuria siekiama miestą išvaduoti iš grupuotės "Islamo valstybė" (IS) kontrolės, pažangą, praneša BBC.

Talino oro uostas atnaujino darbą po grasinimo susprogdinti bombą nustatytas įtariamasis (10)

Talino oro uostas keleiviai šeštadienį buvo evakuoti dėl grasinimo, kad jame bus susprogdinta bomba, pranešė pareigūnai.

Belgijos prekybos centras evakuotas dėl jame buvusio ginkluoto vyro (4)

Vienas Šatlino miestelio (Belgija), esančio už 50 kilometrų į pietus nuo Briuselio, prekybos centras buvo evakuotas po to, kai vyras parduotuvėje pradėjo mosuoti ginklu, praneša naujienų agentūra "Belga".

Irako pajėgos Kirkuke nukovė mažiausiai 48 „Islamo valstybės“ kovotojus (2)

Irako saugumo pajėgos nukovė 48 užpuolikus, šturmavusius kelis šiaurinio Kirkuko miesto rajonus per netikėtą ataką, dėl kurios atsakomybę prisiėmė džihadistų judėjimas „Islamo valstybė“ (IS), pranešė vietos policijos vadas.