Prokurorai prašo skirti S. Berlusconi šešerių metų laisvės atėmimo bausmę

 (5)
Italijos prokurorai pirmadienį paprašė už santykius su nepilnamete prostitute ir naudojimąsi tarnybine padėtimi teisiamam buvusiam premjerui Silvio Berlusconi skirti šešerių metų laisvės atėmimo bausmę ir uždrausti iki gyvenimo pabaigos dirbti valstybės tarnyboje.
Silvio Berlusconi
© Reuters/Scanpix

"Mes prašome šešerių metų laisvės atėmimo", - prokurorė Ilda Boccassini paskelbė teismo salėje, iš kurios naujienų kanalas "Sky TG24" vedė tiesioginę radijo transliaciją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Dukra gimė praėjus pustrečių metų nuo tėvo mirties (1)

Praėjus pustrečių metų nuo Niujorko policijos detektyvo Wenjiano Liu nužudymo, kuris sukrėtė visą miestą, jo dirbtinai apvaisinta našlė šią savaitę pagimdė jųdviejų dukrelę.

Lenkijos pareigūnai renka informaciją apie antivyriausybinių protesto akcijų dalyvius

Lenkijos policija ir Vidaus saugumo agentūra renka informaciją apie valdančiosios Teisės ir teisingumo partijos vyriausybės priešininkus. Tai penktadienį pranešė laikraštis „Gazeta Wyborcza“.

Barselonoje per traukinio avariją sužeisti mažiausiai 48 žmonės (5)

Barselonoje mažiausiai 48 žmonės penktadienį buvo sužeisti per traukinio avariją geležinkelio stotyje šio Ispanijos rytinio miesto centre, pranešė civilinės saugos pareigūnai.

Lenkijos valdančiųjų lyderis nori „radikalių“ teismų reformų

Lenkijos valdančiųjų konservatorių lyderis Jaroslawas Kaczynskis ketvirtadienį pavadino prezidento sprendimą vetuoti įstatymų projektus dėl teismų sistemos reformavimo „labai rimta klaida“ ir pažadėjo atgal nesitraukti.

Venesuelos politinė krizė artėja prie pavojingo lygio: evakuoja JAV ambasados darbuotojus (9)

JAV Valstybės departamentas ketvirtadienį nurodė ambasados Karakase darbuotojų šeimų nariams palikti Venesuelą ir suteikė leidimą darbuotojams savo nuožiūra išvykti iš tos šalies, jos politinei krizei artėjant prie pavojingo lygio.