Prezidentas Billas Clintonas (Bilas Klintonas)

Prezidentas Billas Clintonas (Bilas Klintonas) antradienį Monro aikštėje Mičigane susitinka su viceprezidentu Alu Gore (Elu Goru), kuriam simboliškai perduos partijos vadovo fakelą.
Tačiau vargu, ar B. Clintonui pavyks įpėdiniui perduoti savo populiarumą.

B. Clintonas pirmadienio vakarą pamėgino pritraukti A. Gore rėmėjų, kreipdamasis į Los Andžele vykstančio Demokratų partijos suvažiavimo dalyvius. Šiame suvažiavime ketvirtadienį A. Gore oficialiai taps partijos kandidatu į prezidentus.

"Visi žino, kad A. Gore yra protingas ir darbštus žmogus. Aš dar galiu pridurti, kad jis yra išskirtinis vadovas", sakė B. Clintonas.

"1993 m. niekas daugiau taip nenorėjo imtis sunkaus biudžeto balansavimo darbo ir kartu rūpintis, kad biudžetas nebūtų balansuojamas vargšų ar darbininkų sąskaita", sakė B. Clintonas.

"Aš nebuvau matęs, kad kas nors taip gintų savo pozicijas, ar tai būtų socialinės reformos ar aplinkosaugos klausimai", sakė prezidentas.

"Alas Gore visuomet buvo didžiausiais paprastų amerikiečių gynėjas", sakė B. Clintonas.

Prezidentas pridūrė, kad A. Gore bei jo pasirinktas kandidatas į viceprezidentus Konektikuto senatorius Josephas Liebermanas (Džozefas Libermanas), "išsaugos šalies klestėjimą, padengdami skolas, vietoj socialinės pagalbos suteikdami darbą ir sumažindami šeimos mokesčius, ką mes tikrai galime sau leisti".

A. Gore, šį B. Clintono pasisakymą stebėjęs savo viešbučio kambaryje Sent Luise, žurnalistams sakė: "Manau, kad tai buvo nuostabi kalba, ir aš laibai vertinu nuoširdžius bei gerus žodžius".

"Jis suteikė labai stiprų impulsą politikai, kuri padėjo pasiekti pažangos ir gerovės", sakė A. Gore.

Tačiau pirmadienį paskelbta "USA Today", CNN ir "Gallup" apklausa parodė, kad visuomenė labai įvairiai vertina B. Clintoną ir labai negatyviai A. Gore.

Apklausos duomenimis, 58 proc. respondentų pritaria B. Clintono nuveiktiems darbams. Tačiau 47 proc. tvirtino, kad "nėra nė mažiausios galimybės", kad jie balsuotų už A. Gore, o ne už respublikoną George W. Bushą (Džordžą V. Bušą).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Ukrainos sprogimų šaudmenų sandėlyje auka tapo moteris (3)

Per sprogimus Ukrainos šaudmenų sandėlyje prie Charkovo srities Balaklijos miesto žuvo moteris. Tai pranešė Ukrainos valstybinės nepaprastųjų situacijų tarnybos vadovas Mykola Čečetkinas, kuriuo remiasi „Interfax“.

Iš jūros gelmių keliamas nuskendęs Pietų Korėjos keltas „Sewol“

Kovo 24 dieną iš paukščio skrydžio nufilmuota, kaip Pietų Korėjoje vykdoma prieš trejus metus nuskendusio ir kelių šimtų žmonių gyvybes nusinešusio kelto iškėlimo operacija.

Ukrainos žiniasklaida įvardijo D. Voronenkovo žudiką (73)

Ukrainos leidinys „Obozrevatel“ paskelbė spėjamo buvusio Rusijos Valstybės Dūmos deputato Deniso Voronenkovo žudiko nuotrauką ir vardą.

Po teroro atakos Londone areštuoti dar du žmonės

Londonas, kovo 24 d. (AP-BNS). Po teroro atakos Vestminsteryje įvykdyti dar du „reikšmingi areštai“, centrinėje ir Šiaurės Anglijoje, penktadienį pranešė Londono kovos su terorizmu padalinio vadovas.

Čečėnijoje užpultas Rusijos nacionalinės gvardijos objektas, žuvo kovotojų ir karių (24)

Čečėnijoje buvo užpultas Rusijos nacionalinės gvardijos objektas, žuvo šeši užpuolikai, bet nuostolių patyrė ir Gvardija, pranešė Nacionalinis kovos su terorizmu komitetas.