Praėjusią parą Čečėnijoje sunaikinta apie 450 kovotojų

 (1)
Atsakydamas į "Interfax" klausimą, I. Sergejevas pažymėjo, kad Groznas išlaisvintas, atliktas pirmasis jo patikrinimas. Grozne steigiama komendantūra ir rajonų vidaus reikalų skyriai.

"Kariuomenė išvesta iš Grozno trumpam poilsiui", pranešė Rusijos gynybos ministras.

Pasak jo, dabar federalinių pajėgų pastangos bus sutelktos saugumo zonoje Čečėnijos priekalnėse, siekiant iš ten išstumti kovotojus. Po to kariuomenė planuoja užbaigti operaciją kalnų rajonuose pietuose ir vakaruose, taip pat Argūno tarpukalnėje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Rusija pateiks Olandijai paaiškinimų dėl savo pozicijos MH17 katastrofos tyrimo atžvilgiu

Rusija penktadienį paskelbė, kad ateinančią savaitę iškvies Nyderlandų ambasadorių ir pateiks jam paaiškinimų dėl savo pozicijos, susijusios su Olandijos vadovaujamu tyrimu dėl 2014-aisiais virš Rytų Ukrainos numušto oro bendrovės „Malaysia Airlines“ lėktuvo.

Tailande suimtas amerikietis pasų klastotojas prisipažino supjaustęs žmogaus palaikus

Bankoke suimtas amerikietis pasų klastotojas prisipažino supjaustęs žmogaus palaikus ir paslėpęs juos savo šaldiklyje, tačiau neigia jį nužudęs tą asmenį, šeštadienį pranešė Tailando policija, o detektyvai tebetiria šį makabrišką nusikaltimą.

Vokietija: Šverine įvyko masinės vietos gyventojų ir užsieniečių muštynės (16)

Penktadienio vakare vienoje iš centrinių Vokietijos miesto Šverino aikščių įvyko masinės vietos gyventojų ir užsieniečių muštynės. Tai šeštadienį žurnalistams pranešė Meklenburgo – Priešakinės Pomeranijos žemės policijos atstovai, kuriais remiasi naujienų agentūra DPA.

Sirijos sukilėlių kontroliuojamoje Alepo dalyje subombarduota didžiausia ligoninė (36)

Mažiausiai dvi sprogmenų prikrautos statinės šeštadienį buvo numestos ant didžiausios ligoninės Sirijos sukilėlių kontroliuojamoje Alepo miesto dalyje, pranešė šiai įstaigai pagalbą teikianti medicinos organizacija.

Šiaurės Korėja statosi naują povandeninį laivą, sako JAV ekspertai (9)

Neseniai padarytos palydovinės nuotraukos rodo, kad Šiaurės Korėja tikriausiai statosi naują didesnį povandeninį laivą, tikriausiai planuojamą apginkluoti balistinėmis raketomis, pranešė vienas JAV strateginių tyrimų institutas.