Popiežius atvyko į Jordaniją

79 metų pontifikas, jo palyda ir žurnalistai į tarptautinį Amano oro uostą užsakomuoju reisu atskrido 14 val. vietos laiku.

Katalikų Bažnyčios vadovo lėktuvą atlydėjo 4 Jordanijos karinių oro pajėgų orlaiviai.

Oro uoste ir kelyje, kuriuo popiežiaus kortežas numato vykti prie Nebo kalno, pirmosios jo sustojimo vietos, saugumą užtikrina šimtai policininkų ir ginkluotųjų pajėgų karių.

Aplankęs Nebo kalną, iš kurio Mozė išvydo Pažadėtąją žemę, popiežius grįš į Amaną pailsėti. Vėliau jis numato susitikti su šalies karaliumi Abdullah (Abdula).

Antradienį Jonas Paulius II aukos mišias Amano sporto stadione ir aplankys Vadi al Chararą - vieną iš dviejų galimų Jėzaus krikšto vietų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Izraelyje stiprinamas saugumas, uždaromi keliai: ruošiamasi S. Pereso laidotuvėms (2)

Izraelyje stiprinamos saugumo pajėgos, uždaromi pagrindiniai keliai, ruošiantis penktadienį įvyksiančioms buvusio šalies prezidento Shimono Pereso laidotuvėms, į kurias turėtų atvykti daugybė pasaulio lyderių.

Somalio sostinėje per sprogimą žuvo trys žmonės

Ketvirtadienį Somalio sostinėje Mogadiše per bombos sprogimą žuvo trys žmonės. Kaip pranešė Anatolijos naujienų agentūra, atsakomybę už šį teroro aktą prisiėmė islamistinė „Al Shabaab“ grupuotė – „Al Qaeda“ filialas šalyje.

Perspėja dėl islamistinių organizacijų: paskutinė rugsėjo diena gali tapti siaubinga (59)

Kaip praneša Rusijos užsienio reikalų ministerija, kelios organizacijos, tarp jų ir islamistinės, rugsėjo 30 d. ketina surengti „pasaulinę pykčio ir protesto dieną“. Užsienyje esantys Rusijos piliečiai įspėjami dėl galimų ekstremistų išpuolių.

Penki Čekijos naikintuvai išskrido saugoti Islandijos oro erdvės (16)

Ketvirtadienį penki Čekijos naikintuvai "JAS 39 Gripen" išskrido iš savo bazės Časlave į Islandiją. Jie šešias savaites saugos šios šalies, kuri neturi savo karinių oro pajėgų, oro erdvę, praneša portalas "Idnes".

Ispanijos socialistai atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio (1)

Ispanijos Socialistų partija ketvirtadienį atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio, pusei jos lyderių surengus pervesmą, kuris gali būti gera žinia tiems, kurie nori išvesti šalį iš politinės aklavietės.