Po smurto incidentų Kosove NATO suėmė 40 žmonių

Sulaikyti 39 etniniai albanai ir vienas serbas, pranešė taikdarių atstovas spaudai, pulkininkas leitenantas Henningas Philippas (Heningas Filipas). Įtariama, kad tai buvo snaiperiai, taip pat asmenys, neteisėtai laikę ginklus ir padarę kitų nesunkių pažeidimų, sakė H. Philippas.

Sekmadienį snaiperiai sužeidė du prancūzų taikdarius. Žuvo du ir buvo sužeista mažiausiai 11 žmonių, rodo naujausi vietos bendruomenių vadovų ir taikdarių pranešimai.

Tai buvo pirmas kartas, kai tarp NATO taikdarių ir etninių albanų vyko tokie smarkūs ir ilgalaikiai susirėmimai. Pirmadienio rytą Kosovska Mitrovicoje toliau vyko kitų riaušininkų paieškos, sakė H. Philippas.

KFOR pailgino komendanto valandą, įvestą po vasario 3 dieną įvykusio ankstesniojo smurto protrūkio. Siekiant atkurti ramybę, komendanto valanda galios nuo 18 val. iki 6 val. ryto.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Londone iki Naujųjų metų remontui uždaromas Tauerio tiltas (1)

Londono žymusis Tauerio tiltas šeštadienį, pirmąkart per pastarąją pusę šimtmečio, uždaromas dideliam remontui, truksiančiam tris mėnesius.

Moteris stojo į nuožmią kovą su ISIS: jie bandė nužudyti mane šešis kartus (44)

„Nutilti ir stovėti ramiai“, – ginkluotiems vyrams sukomandavo juoda uniforma dėvinti ir juoda skara ryšinti moteris, sėsdamasi duoti interviu, rašo CNN.

Vokietija ketina pasiūlyti 50 tūkst. darbo vietų pabėgėliams sirams (43)

Vokietijos valdžia iki šių metų pabaigos išleis 200 milijonų eurų, kad sudarytų 50 tūkstančių darbo vietų pabėgėliams sirams Turkijoje, Irake, Libane ir Jordanijoje. Tai šeštadienį pranešė žurnalas „Spiegel“.

Per sprogimą Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių (3)

Šeštadienį sprogus bombai Hilmendo provincijoje Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių. Tai pranešė naujienų agentūra „Xinhua“.

Buvęs Slovakijos prezidentas M. Kovačas paguldytas į ligoninę, jo būklė sunki

Buvęs Slovakijos prezidentas Michalas Kovačas paguldytas į vieną iš Bratislavos ligoninių, jo būklė sunki. Tai šeštadienį pranešė laikraščio „Novy Čas“ tinklalapis.