Po lėktuvo užgrobimo talibai suėmė kelis žmones

Afganistaną valdantis talibų judėjimas dėl lėktuvo pagrobimo sulaikė kelis žmones - vyrus ir moteris.
Suimtieji bus apklausti, trečiadienį pranešė Afganistano pareigūnai.

Afganistano valstybinės kompanijos "Ariana" lėktuvas, kuris buvo užgrobtas netrukus po pakilimo iš Kabulo, nuo pirmadienio stovi Stanstedo oro uoste netoli Londono.

Talibanas įtaria, kad ginklų į lėktuvą po čadromis galėjo įnešti keleivės moterys, nes Kabule moterų patikrinimai yra ne tokie griežti.

Afganistano sostinėje sklando gandai, kad lėktuvo pagrobėjai siekia politinio prieglobsčio Didžiojoje Britanijoje ar kitoje Europos valstybėje. Talibano pareigūnai atsisakė komentuoti tokius spėjimus.

Britų policija taip pat nepraneša, ko reikalauja pagrobėjai. Iš lėktuvo Stanstede pabėgo abu jo pilotai ir dar du įgulos nariai, bet liko maždaug 150 kitų įkaitų.

Pranešama, kad pagrobėjai yra ginkluoti pistoletais ir granatomis.

Pavardės neskelbę "Ariana" pareigūnai sakė, kad suimtieji dirbo oro uoste.

Pagrobtasis lėktuvas "Boeing 727" turėjo skristi į Mazari Šarifo miestą Afganistano šiaurėje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Italai renkasi gyventi su tėvais (17)

Du trečdaliai 18-34 metų amžiaus italų vis dar gyvena su tėvais. Tai yra 7 mln. žmonių, rodo naujas statistikos departamento ISTAT tyrimas.

Savižudžio išpuolis Bagdade nusinešė mažiausiai 7 žmonių gyvybes (3)

Savižudžio išpuolis Irako sostinėje Bagdade nusinešė mažiausiai septynių žmonių gyvybes. Dar 19 asmenų buvo sužeisti, pranešė policija, kuria remiasi agentūra AP.

Šarlotės policija išplatino vaizdo medžiagą, kaip nušaunamas juodaodis (11)

JAV Šarlotės miesto policija paskelbė vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuota, kaip policininkai nušauna juodaodį vyrą. Medžiaga buvo paskelbta po to, kai politikai ir vietos protestuotojai spaudė pareigūnus tai padaryti.

Dėl „Islamo valstybės“ pasaulis stovi ant 10 karų slenksčio (564)

„Islamo valstybės“ (IS) kalifato sienos sparčiai siaurėja, teroristinės organizacijos tvirtovės Irake ir Sirijoje viena po kitos žlunga. JAV vadovaujamas karas pasiekė tokią stadiją, kai kyla klausimų, kas bus toliau. Kaip rašo washingtonpost.com, regis, atsakymas akivaizdus – kils daugiau karų.

Paryžiuje šis sekmadienis – diena be automobilio

Didelė dalis Paryžiaus sekmadienį buvo uždaryta automobiliams ir motociklams - miesto centre, įskaitant ir Eliziejaus laukus, karaliavo pėstieji ir dviratininkai, informuoja agentūra dpa.