Piketuoja radikalios Latvijos organizacijos rėmėjai

Piketuotojai laikė plakatus, reikalaujančius paleisti "Perkonkrusts" narius. Akcija vyksta ramiai, o jos dalyvius stebi keli policininkai.

Kaip BNS jau yra pranešusi, kaltinamojoje išvadoje sakoma, kad teisiamieji du kartus sprogdino įmonės "Rigas siltums" šilumines trasas prie Zemitanio geležinkelio stoties, kelis kartus - Pergalės paminklą Rygos Pardaugavos rajone, taip pat bandė sprogdinti energetikos bendrovės "Latvenergo" pastatą.

Be to, "Perkonkrusts" nariai kaltinami sumušę kelis žmones, taip pat skleidę antivalstybinę bei rasinę neapykantą kurstančią propagandą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Kova Alepe intensyvėja (44)

Stebėtojų ir sukilėlių grupių teigimu, sekmadienį suintensyvėjo kova dėl Alepo miesto Sirijos šiaurėje: suaktyvėjo antskrydžiai, puolimai ant žemės ir šūviai artilerijos pabūklais, praneša „Reuters“.

Netikėtas parlamento sprendimas: uždraudė alkoholį visoje šalyje (27)

Irako parlamentas uždraudė alkoholio prekybą, importą ir gamybą šalyje, praneša BBC.

Iš Haičio kalėjimo pabėgo 172 kaliniai, du žmonės žuvo (6)

Haityje iš kalėjimo netoli sostinės Port o Prenso pabėgo mažiausiai 172 kaliniai po ginkluoto maišto, per kurį buvo nužudytas vienas sargybinis, daug pabėgusių kalinių turi iš policininkų atimtų ginklų, pranešė vietinė žiniasklaida.

Didžioji Britanija siunčia daugiau pajėgų į Kosovą (12)

Didžioji Britanija planuoja siųsti daugiau pajėgų paremti NATO operacijoms Kosove, teigė gynybos sekretorius, praneša BBC.

Prie Libijos krantų vyko dramatiška gelbėjimo operacija: tai atrodė beviltiška (16)

Viduržemio jūroje šalia Libijos krantų pilnas išgelbėtų migrantų laivas „Siem Pilot“ šeštadienį buvo priverstas plaukti šalin nuo kitų nevilties kupinų migrantų, bandančių plaukti gelbėtojų laivo link.