Pateikti Čečėnijos karo aukų skaičiai

 (1)
Pasak jo, Gynybos ministerijos nuostoliai: 1339 žuvusieji ir 3744 sužeistieji.

Per operaciją taip pat žuvo 652 vidaus kariuomenės kariai ir vidaus reikalų struktūrų darbuotojai, 2181 VRM darbuotojas ir vidaus kariuomenės karys buvo sužeistas.

Pastarąją savaitę žuvo 83 kariai - 48 iš Gynybos ministerijos ir 35 - iš VRM, taip pat buvo sužeisti 630 kareivių ir karininkų, pranešė V. Manilovas spaudos konferencijoje Maskvoje.

Rusijos gynybos ministerijos duomenimis, Čečėnijoje federalinėms pajėgoms šiuo metu priešinasi apie 3 tūkst. kovotojų - 2 tūkst. kalnuose ir maždaug 1 tūkst. lygumose. Per visą operaciją jie neteko maždaug 13 tūkst. žmonių, pranešė V. Manilovas.

Generolo žiniomis, "kiek padaugėjo kovotojų Grozne" - jų čia yra apie 400. Pasak generolo, jie trukdo išminuoti miestą, mėgina sužlugdyti gyventojų sugrįžimą, rengia provokacijas, artėjant rinkimams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Visa Pietų Australija po didelės audros liko be elektros

Pietų Australijoje trečiadienį kilo didelė sumaištis, kai visoje valstijoje dingo elektra praūžus smarkiai audrai, o sinoptikai įspėjo apie gresiančias dar prastesnes oro sąlygas.

Skelbiamos išvados dėl MH17 tragedijos: turi paaiškėti, kas už viską atsakingas nuolat atnaujinama (339)

Trečiadienį Nyderlanduose bus paskelbtos Malaizijos oro linijų lainerio katastrofos Rytų Ukrainoje kriminalinio tyrimo išvados.

Rusijos žurnalistas G. Pasko buvo užpultas (2)

Rusijos žurnalistas Grigorijus Pasko, kuris buvo įkalintas už šnipinėjimą, kai paviešino, jog karinis laivynas išmeta radioaktyvius teršalus, antradienį pareiškė, kad nežinomi užpuolikai Sibire jam trenkė per galvą.

Po pučo Turkijoje suimta 32 000 įtariamųjų (3)

Reaguodama į mėginimą įvykdyti perversmą, Turkijos vyriausybė, jos pačios duomenimis, iki šiol suėmė 32 000 įtariamųjų. Prieš iš viso 70 000 asmenų pradėtas tyrimas, trečiadienį televizijos stočiai NTV pareiškė teisingumo ministras Bekiras Bozdagas, informuoja agentūra AFP.

Ekvadoro prokuratūra iš Švedijos kolegų sulaukė klausimų J. Assange'o apklausai (3)

Ekvadoro generalinė prokuratūra iš savo kolegų Švedijoje sulaukė klausimų „Wikileaks" įkūrėjo Juliano Assange'o apklausai. „Tai jokiu būdu netrukdo Ekvadoro prokuratūrai užduoti savo klausimus", - pareiškė Ekvadoro generalinis prokuroras Galo Chiriboga, kuriuo remiasi agentūra dpa.