Pakistano premjerui gresia mirties bausmė

Raja Qureshi (Radža Kurešis) Antiterorizmo teismui sakė, kad prokuratūra įrodė N. Sharifo bei kitų šešių teisiamųjų kaltę, ir pagal įstatymą jiems priklauso "mirties bausmė arba įkalinimas iki gyvos galvos".

Byloje buvo nagrinėjami spalio 12 dienos įvykiai, kai civilinis lėktuvas, kuriuo skrido kariuomenės vadas generolas Pervezas Musharrafas (Pervezas Mušarafas) ir 198 keleiviai, trumpam negavo leidimo nusileisti sostinėje Karačyje.

Teisėjo paklaustas, kokia gali būti maksimali bausmė už lėktuvo pagrobimą, Sindo provincijos generalinis advokatas R. Qureshi atsakė: "nesvarbu, kas įvykdė nusikaltimą, jam rengėsi ar mėgino jį įvykdyti, - lėktuvo pagrobimo užsakovai turi būti nubausti mirties bausme arba įkalinti iki gyvos galvos".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

JAV perspėjo Rusiją: gali nutraukti antiteroristinį bendradarbiavimą (1)

JAV administracija oficialiai perspėjo Rusiją, kad yra pasiruošusi nutraukti antiteroristinį bendradarbiavimą su Maskva, jei rusų kariškių remiamas Damasko režimas nenutrauks barbariškų Alepo bombardavimų.

Švedija grąžins privalomąją karo tarnybą: šauks ir merginas (28)

Švedijoje nuo 2018 metų bus grąžinta visuotinė karo prievolė, pranešė gynybos ministras Peteris Hultqvistas.

Šaudynės JAV: paauglys mokykloje nušovė savo tėvą ir sužeidė tris žmones (3)

Pietų Karolinos valstijoje vienas paauglys nužudė savo tėvą, o vėliau pašovė tris žmones vienoje pradinėje mokykloje, trečiadienį pranešė vietos pareigūnai.

Iškapstė įdomių detalių: slaptose schemose dalyvauja net V. Putino meilužės močiutė (319)

Buvęs naftos bendrovės „Gunvor“ bendrasavininkis Piotras Kolbinas, pasirodo, yra Vladimiro Putino vaikystės draugas. Tai išsiaiškino televizijos kanalas „Dožd“.

Lenkijoje atleistas finansų ministras (3)

Konservatorė Lenkijos ministrė pirmininkė trečiadienį atleido šalies finansų ministrą, o jo pareigas pavedė eiti ministro pirmininko pavaduotojui. Tai – jos inicijuotos vyriausybės pertvarkos dalis, praneša AP.