Paaštrėjus bronchitui, Havelas nuvežtas į ligoninę

Čekijos prezidentui Vaclavui Havelui antradienį paaštrėjo bronchito požymiai ir jis buvo nuvežtas į ligoninę, pranešė jo atstovas spaudai.
Šie požymiai išryškėjo jau praėjusią savaitę ir V. Havelas buvo priverstas atšaukti visus oficialius susitikimus, kurie buvo numatyti šią savaitę, sakoma pareiškime.

"Nors bronchito, kurį respublikos prezidentas išgyveno praėjusią savaitę, požymiai sušvelnėjo ir gydymas buvo sustabdytas, praėjusią naktį bronchitas vėl paaštrėjo, todėl rytą prezidentas buvo nuvežtas į Centrinę karinę ligoninę", sakė atstovas Ladislavas Spacekas.

Pasak jo, 63 metų V. Havelas pradėtas gydyti antibiotikais.

Pastaraisiais metais Čekijos prezidentas pakėlė ištisą virtinę rimtų ligų ir operacijų. Jis tris kartus buvo kritiškos būklės po vėžio operacijos ir dviejų storosios žarnos prakiurimo operacijų, atliktų 1998 metais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Ispanijoje nuteisti mirtinos spūsties Madrido Arenoje kaltininkai (1)

Ispanijos teismas antradienį skyrė laisvės atėmimo bausmes penkiems vyrams, nuteistiems už mirtiną spūstį, kuri kilo jų organizuotoje Helovyno šventėje 2012 metais ir per kurią žuvo penkios jaunos moterys.

Buvęs Irano prezidentas nesieks sugrįžti

Buvęs Irano prezidentas Mahmoudas Ahmadinejadas antradienį pranešė nedalyvausiąs kitų metų prezidento rinkimuose, paklausęs Irano aukščiausiojo lyderio patarimo, praneša žiniasklaida.

Taivane taifūnas kaip šapelius nešiojo pastato pastolius

Taivano centrinėje dalyje taifūno „Megi“ vėjai kaip šapelius nešiojo statomo pastato pastolius. Stichija šėlo antradienį, rugsėjo 27 dieną.

Th. May prasitarė, kada prasidės išstojimas iš ES (17)

„Tai bus kitų metų pradžioje“, sako Marvinas McGuinnessas apie Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės pareiškimą, skelbia „The Independent“.

JAV jaudinasi dėl vidaus veikėjų atakų (2)

Bombų sprogimai Niujorke ir Naujajame Džersyje, kaip ir išpuolis tą pačią dieną Minesotoje, atkreipia dėmesį į tai, kad vidaus veikėjų atakos, kurias įkvepia smurtinis ekstremizmas, kelia tokį patį pavojų Jungtinėms Valstijoms kaip ir teroristų režisuojamos atakos, sako JAV teritorinio saugumo vadovas.