Operacija Komsomolskojės gyvenvietėje baigta

Kaip pranešė trečiadienį jungtinės federalinių pajėgų grupuotės Šiaurės Kaukaze spaudos centras, trečiadienį planuojama, kad VRM daliniai pradės tikrinti gyvenvietę, ar joje neliko kovotojų.

"Kur yra Ruslanas Gelajevas ir jo šeimos nariai, kol kas nenustatyta", pažymėjo spaudos centras.

Be to, kaip pranešė spaudos centras, kelios mažos kovotojų grupės slapstosi netoli gyvenviečių Ačchoi Martano ir Urus Martano rajonuose. Šiuose rajonuose esantys kovotojų rėmėjai aprūpina jas maisto produktais.

Praėjusią parą federalinių pajėgų artilerija ir aviacija apšaudė raketomis ir bombardavo kovotojų susitelkimo vietas prie Komsomolskojės, Selementauzeno, Agištų, Šaro Argūno, Martan Ču ir Gruševojės.

Federalinių pajėgų kontroliuojamuose rajonuose praėjusią parą suimta 20 kovotojų, dar 54 žmonės tikrinami, ar priklausė kovotojų grupėms.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Italai renkasi gyventi su tėvais (19)

Du trečdaliai 18-34 metų amžiaus italų vis dar gyvena su tėvais. Tai yra 7 mln. žmonių, rodo naujas statistikos departamento ISTAT tyrimas.

Savižudžio išpuolis Bagdade nusinešė mažiausiai 7 žmonių gyvybes (3)

Savižudžio išpuolis Irako sostinėje Bagdade nusinešė mažiausiai septynių žmonių gyvybes. Dar 19 asmenų buvo sužeisti, pranešė policija, kuria remiasi agentūra AP.

Šarlotės policija išplatino vaizdo medžiagą, kaip nušaunamas juodaodis (11)

JAV Šarlotės miesto policija paskelbė vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuota, kaip policininkai nušauna juodaodį vyrą. Medžiaga buvo paskelbta po to, kai politikai ir vietos protestuotojai spaudė pareigūnus tai padaryti.

Dėl „Islamo valstybės“ pasaulis stovi ant 10 karų slenksčio (568)

„Islamo valstybės“ (IS) kalifato sienos sparčiai siaurėja, teroristinės organizacijos tvirtovės Irake ir Sirijoje viena po kitos žlunga. JAV vadovaujamas karas pasiekė tokią stadiją, kai kyla klausimų, kas bus toliau. Kaip rašo washingtonpost.com, regis, atsakymas akivaizdus – kils daugiau karų.

Paryžiuje šis sekmadienis – diena be automobilio

Didelė dalis Paryžiaus sekmadienį buvo uždaryta automobiliams ir motociklams - miesto centre, įskaitant ir Eliziejaus laukus, karaliavo pėstieji ir dviratininkai, informuoja agentūra dpa.