Niujorke į žmonių minią įsirėžęs vairuotojas teigia girdėjęs balsus

 (17)
Kaip skelbia teisėsaugos šaltiniai, jaunos moters žūtį sukėlęs ir 22 žmones sužalojęs Niujorko „Times“ aikšte automobiliu pravažiavęs vyras teigia, kad jo poelgį išprovokavo girdimi balsai.
© Reuters / Scanpix

Richardas Rojasas yra 26-erių metų vyras, anksčiau tarnavęs JAV karinėse jūrų pajėgose. Jam jau porą kartų teko atsidurti areštinėje dėl vairavimo neblaiviam. Šiuo metu R. Rojasas sulaikytas.

Naujienų agentūrai „Associated Press“ pavyko išsiaiškinti, kad R. Rojasas sakė tikėjęsis mirti.

Kaip skelbia „Reuters“, suimtas nelaimės kaltininkas kalbėjo: „Turėjote mane nušauti! Juk norėjau juos nužudyti.“

Šiuo metu R. Rojasas kaltinamas antro laipsnio žmogžudyste, avarijos sukėlimu ir daugybiniais bandymais nužudyti žmones. Dar penktadienį jo byla turėtų būti svarstoma teisme.

Kai R. Rojaso vairuojamas automobilis rėžėsi į minią, „Times“ aikštės gatvėse, kaip paprastai, buvo labai daug turistų.

Niujorke į žmonių minią įsirėžęs vairuotojas teigia girdėjęs balsus
© Reuters / Scanpix

Kaip praneša „ABC News“, policija mano, kad nelaimės kaltininkas buvo stipriai apsvaigęs nuo K2 pavadinimu žinomos sintetinės marihuanos. Pirminiai girtumo testų rezultatai, kaip pranešama, buvo neigiami, bet apsvaigimo nuo narkotikų – teigiami.

Vienas R. Rojaso kaimynas paminėjo, kad R. Rojasas, grįžęs iš tarnybos karinėse jūrų pajėgose, turėjo alkoholio vartojimo problemų.

Per incidentą žuvusi moteris – 18-os metų Alyssa Elsman. Ji kartu su šeima į Niujorką buvo atvykę iš Mičigano. Pernai ji baigė Portidžo mokyklą.
Automobilis kliudė ir trylikametę A. Elsman seserį. Laimei, ji atsipirko tik sužalojimais.

Be žuvusiosios sesers per išpuolį buvo sužalotas dar 21 žmogus.

DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Graikijoje - bandymas susprogdinti buvusį šalies premjerą (20)

Graikijos sostinėje Atėnuose pasikėsinta į buvusio šalies premjero Lucaso Papademaso gyvybę.

Mančesterio sprogdintojas sakė trokštąs atkeršyti už draugo nužudymą (7)

Mančesteryje po koncerto susisprogdinimu įtartas Salmanas Abedi yra sakęs, kad nori atkeršyti už savo draugo nužudymą Britanijoje pernai, sakė ketvirtadienį vienas jo šeimos pažįstamųjų.

Mančesterio teroristo sesuo paaiškino, kodėl jis taikėsi į vaikus (105)

Mančesterio sprogdintojo Salmano Abedi sesuo sukėlė pykčio bangą po to, kai pasakė, kodėl jos brolis įvykdė kraupų išpuolį. Jos teigimu, į vaikus teroristas taikėsi sąmoningai ir tai buvęs jo kerštas. Jomanos Abedi teigimu, jos brolis, nužudęs 22 žmones per koncertą, buvo malonus ir mylintis jaunas vyras. Dėl to brolio poelgis ją labai nustebino.

NATO šalių lyderiai Briuselyje susirinko į viršūnių susitikimą atnaujinta 20.20 (11)

Ketvirtadienį Briuselyje atidaryta naujoji NATO būstinė, vakareu joje vyks Aljanso viršūnių darbo vakarienė. NATO šalių lyderiai dalyvavo iškilmingoje būstinės atidarymo ceremonijoje.

Rusijoje nušautas žurnalistas (47)

Rusijos Sibiro regione nušautas vietos laikraščio redaktorius, pranešė tyrėjai. Tyrimų komiteto Krasnojarsko regiono skyriaus ketvirtadienio pranešime sakoma, kad 42 metų Dmitrijus Popkovas, laikraščio „Ton-M“ redaktorius, vėlai trečiadienį buvo rastas negyvas su šautinėmis žaizdomis netoli savo namų Minusinsko mieste.