Nigerijoje mirtininkai sprogdintojai nužudė mažiausiai 16 žmonių

Nigerijos šiaurės rytuose per savižudžių sprogdintojų atakas šalia pabėgėlių stovyklos žmonėms, kurie buvo priversti palikti savo namus dėl islamistų grupuotės „Boko Haram“ smurto, žuvo mažiausiai 16 žmonių, pirmadienį pranešė pareigūnai.
© AFP / Scanpix

Nacionalinė nepaprastųjų situacijų valdymo agentūra (NEMA) informavo, kad atakos buvo surengtos sekmadienį 20 val. 45 min. vietos (22 val. 45 min. Lietuvos) laiku šalia stovyklos Kofos kaime, esančiame netoli Borno valstijos sostinės Maidugūrio.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Rumunijos policija sunkvežimyje rado 91 migrantą iš Sirijos ir Irako

Rumunijos policija antradienį pranešė viename į Vakarų Europą vykusiame sunkvežimyje radusi 91 migrantą iš Irako ir Sirijos.

E. Macronas pakvietė JAV prezidentą liepą apsilankyti Prancūzijoje (4)

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas antradienį pakvietė JAV prezidentą Donaldą Trumpą aplankyti jo šalį ir dalyvauti Prancūzijos nacionalinę dieną vyksiančiame tradiciniame parade.

JAV ir Prancūzijos prezidentai sutaria dėl bendro atsako, jeigu Sirijoje įvyktų cheminė ataka (87)

Jungtinių Valstijų ir Prancūzijos prezidentai Donaldas Trumpas ir Emmanuelis Macronas antradienį per pokalbį telefonu sutarė dėl bendro atsako, jeigu Sirijoje įvyktų cheminė ataka, pranešė prancūzų Prezidentūra.

Kolumbijos sukilėliai FARC paskelbė visiškai nusiginklavę

Kolumbijos revoliucinės ginkluotosios pajėgos (FARC) antradienį oficialiai paskelbė visiškai nusiginklavusios.

B. al Assadas apsilankė Rusijos Hmeimimo karinėje bazėje (43)

Sirijos prezidentas Basharas al-Assadas antradienį sveikino Maskvos paramą jo režimui, kai apsilankė jo šalyje įsteigtoje rusų Karinių oro pajėgų bazėje.