Neaišku, kada baigsis operacija Čečėnijoje

"Mes vadovaujamės tikslingumu, ir mums svarbiausia - išsaugoti mūsų karių gyvybes", pareiškė V. Putinas žurnalistams antradienį, kai Centrinės rinkimų komisija įregistravo jį kandidatu į prezidento pareigas.

Pasak valstybės vadovo, visų kalbų apie nealternatyvius rinkimus tikslas - kad į juos neateitų rinkėjai. Jis pabrėžė, kad bet kuris prezidento rinkimų nukėlimas prieštarauja Konstitucijai ir Rusijos įstatymams.

Jis pranešė, kad paskelbs savo rinkimų programą po vasario 25 dienos. Pasak V. Putino, šią programą rengia Strateginių tyrimų centras, "dirba didelės grupės žmonių".

Kalbėdamas apie "Laisvės" radijo korespondento Andrejaus Babickio likimą, V. Putinas pažymėjo davęs nurodymą Rusijos specialiosioms tarnyboms užtikrinti žurnalistui saugumą ir gyvybę. Atsakydamas į klausimus, V. Putinas pabrėžė "nekalbėjęs apie savo asmenišką dalyvavimą" sprendžiant šį klausimą. Paaiškindamas savo kontrolės esmę, V. Putinas pažymėjo, kad nuolat palaiko ryšius su generaline prokuratūra, kuri tiria šią bylą. "Daviau nurodymą specialiosioms tarnyboms, kad jos užtikrintų A. Babickiui gyvybę, sveikatą ir saugumą", pabrėžė V. Putinas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

„USA Today“ perspėja nebalsuoti už pavojingą demagogą D. Trumpą (11)

JAV dienraštis „USA Today“ nukrypo nuo įprastos praktikos ir penktadienį išreiškė palaikymą vienam iš prezidento rinkimų kampanijos dalyvių.

Įtampa dėl MH17 tęsiasi: Nyderlandai ėmėsi veiksmų (339)

Nyderlandai iškvietė Rusijos ambasadorių pareikšti nepasitenkinimo, kad Rusija sukritikavo Olandijos prokuratūrą, vykdančią tyrimą dėl 2014 metais Rytų Ukrainoje numušto oro bendrovės „Malaysian Airlines“ lėktuvo.

Po susidūrimo su Pietų Korėjos pakrantės apsauga žuvo trys kinų žvejai

Rugsėjo 30 d. pranešta apie tris nelegaliai Pietų Korėjos teritoriniuose vandenyse žvejojusius ir per gaisrą, kilusį laive po to, kai pakrantės apsaugos tarnautojai mėgino sulaikyti šiuos asmenis paleisdami įspėjamųjų petardų į patalpą, kurioje jie slėpėsi, žuvusius kinus.

Čekijos premjeras prašo D. Britanijos sustabdyti neapykantos atakas prieš čekus (3)

Čekijos premjeras paprašė britų ministrės pirmininkės Theresos May sustabdyti smurtą prieš čekus, anot Prahos, prasiveržiantį po britų rinkėjų priimto sprendimo išstoti iš Europos Sąjungos, penktadienį paskelbė jo biuras.

Šalys, kuriose lankytis pavojingiau nei slaptojoje Šiaurės Korėjoje (31)

Didžiausia slaptumo aura gaubiama Šiaurės Korėja, pasirodo, nėra ta valstybė, į kurią vykstant reikėtų daugiausia baimintis, mat esama šalių, kuriose besilankantiems turistams kyla dar didesnė rizika, rašo „The Independent“.