Neaišku dėl desantininkų iš Pskovo žūties Čečėnijoje

Kaip pareiškė pirmadienį divizijos instruktorius ryšiams su šeimomis Viktoras Nadolinecas, "kol nėra oficialios telegramos apie tai, kas iš tikrųjų atsitikimo desantininkams ir kiek jų žuvo, kalbėti anksti". "Mes patys kol kas nieko negalime išsiaiškinti, nors žinome, kad ten kažkas įvyko", pridūrė jis.

Tuo tarpu laikraštis "Novosti Pskova" šeštadienį išspausdino korespondento Olego Konstantinovo straipsnį, kuriame rašome, kad "Argūno tarpukalnėje nelygiame mūšyje didvyrių mirtimi krito 104-ojo jungtinio gvardijos parašiutininkų ir desantininkų pulko 6-oji kuopa".

Toliau straipsnyje pasakojama, kad "Pskovo desantininkai iš šios kuopos, gynę 300 metrų kalnų ruožą, atsidūrė 1,5-2 tūkst. Khattabo (Chatabo) ir Maschadovo vadovaujamų karių prasiveržimo iš "Argūno katilo" kelyje. Dvi jungtinės kuopos taip pat stojo į nelygią kovą. Tragedija įvyko apie 5 val. ryto, kai tvyrojo tirštas rūkas ir negalima buvo naudoti artilerijos, nes ji galėjo pataikyti į savus. Mūšis buvo ilgas ir sunkus".

Kol kas nežinoma, kiek desantininkų žuvo, bet, neoficialiais duomenimis, nukauti mažiausiai 9 karininkai, tarp jų - bataliono vadas. Remiantis kol kas nepatvirtinta informacija, iš mūšio vietos išnešta ir jau atpažinta daugiau kaip 60 žuvusių desantininkų.

Oficialiais jungtinės grupuotės duomenimis, per mūšius su separatistais, mėginančiais išsiveržti iš Argūno tarpukalnės, praėjusį savaitgalį žuvo 41 Rusijos karys.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Estija nesugebėjo išrinkti prezidento (9)

Estijos rinkikų kolegijai šeštadienį per antrąjį balsavimą nepavyko išrinkti prezidento Toomo Hendriko Ilveso įpėdinio, nes nei vienas kandidatas nesurinko paprastos balsų daugumos, todėl šis procesas gražinamas į parlamentą.

Stulbinanti sekimo istorija: užaugęs sužinojo neįtikėtinų detalių apie savo tėvą-fašistą (17)

Penktajame dešimtmetyje, kaip ir dabar, saugumo tarnybų galios buvo kone beribės. O ar kas stebėjo slaptųjų agentų darbą?

Buvęs Prancūzijos prezidentas lieka ligoninėje (1)

Buvęs Prancūzijos prezidentas Jacques'as Chiracas ligoninėje Paryžiuje tebegydomas nuo plaučių infekcijos, o jo žmona Bernadette (Bernadet) išleista po keturias dienas trukusio gydymo gydoma dėl „pervargimo“, šeštadienį pranešė šeimos nariai.

Estijos prezidento rinkimų Rinkikų kolegijoje pirmąjį ratą laimėjo A. Joksas ir S. Kallas (2)

Estijos rinkikų kolegija šeštadienį per prezidento rinkimų pirmąjį ratą, balsuodama už penkis kandidatus, daugiausiai balsų atidavė už teisininką Allarą Joksą ir pagrindinės valdančiosios Reformų partijos pirmininką Siimą Kallas, paskelbė pareigūnai.

Sirijos pajėgoms ir toliau intensyviai bombarduojant Alepą žuvo 25 žmonės (31)

Šeštadienį Sirijos ir Rusijos vykdomi intensyvūs oro antskrydžiai prieš sukilėlių valdomas rytų Alepo teritorijas pražudė mažiausiai 25 civilius, praneša stebėtojai.