NATO ir Rusijos santykiai grįžta į normalias vėžes

Tai pareiškė NATO generalinis sekretorius George Robertsonas (Džordžas Robertsonas), trečiadienį Italijos Florencijos mieste pradėdamas šios organizacijos Tarybos pavasario sesija, kurioje dalyvauja užsienio reikalų ministrai.
Jis pavadino "teigiamu" tą faktą, kad vakare įvyks 19 šalių užsienio politikos žinybų vadovų susitikimas su kolega iš Rusijos Igoriu Ivanovu. G. Robertsono nuomone, "tai rodo, kad Rusija linkusi bendradarbiauti su Aljansu, ieškant sprendimų į iššūkius Europai saugumo srityje".

NATO vadovo nuomone, "šios dienos susitikimas yra svarbus etapas, siekiant glaudžiau bendradarbiauti Aljanso, Rusijos ir viso Europos bei Atlanto regiono interesais".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Tarptautinėje arenoje skeltas antausis Rusijai

Penktadienį Jungtinių Tautų (JT) Generalinė Asamblėja balsuodama pašalino Rusiją iš Žmogaus teisių tarybos. Tai vertinama, kaip tarptautinės bendruomenės antausis Rusijai.

Smūgis H. Clinton – FTB tiria naujus elektroninius laiškus (9)

Likus vos 11 dienų iki JAV prezidento rinkimų demokratų kandidatė Hillary Clinton patyrė smūgį - išlindo nauji galai ir taip ją persekiojančioje elektroninių laiškų istorijoje.

Garsioji žaliaakė afganė iš „National Geographic“ neigia įsigijusi padirbtus asmens dokumentus

Pakistano prokuroras pranešė, kad žurnalo „National Geographic“ išgarsinta žaliaakė afganų mergaitė penktadienį pirmą kartą stojo prieš teismą neigdama, kad suklastojo savo Pakistano pilietybę.

Lenkija atmeta ES reikalavimus dėl KT krizės (1)

Lenkija atmeta Europos Sąjungos reikalavimus dėl konstitucinio teismo krizės. Interviu Lenkijos radijui šalies užsienio reikalų ministras pareiškė, kad Europos Komisijos reikalavimai yra nepagrįsti. Apie tai praneša LRT radijas.

Mosulas prieš puolimą: džihadistai vykdo egzekucijas, civilius verčia gyvaisiais skydais (4)

Džihadistų grupuotė „Islamo valstybė“ nužudė dešimtis žmonių ir tūkstančius jų ruošiasi paversti gyvaisiais skydais, Irako pajėgoms priartėjus prie Mosulo miesto, penktadienį pranešė Jungtinės Tautos.