NATO generalinis sekretorius susitiko su Rusijos UR ministru

Tikimasi, kad susitikimo metu pareigūnai aptars per pastaruosius metus Rusijos ir Vakarų gynybos aljanso santykiuose iškilusias problemas, pasikeis nuomonėmis, kaip juos grąžinti į konstruktyvaus bendradarbiavimo vėžes.

Prieš susitikimo pradžią I. Ivanovas pareiškė, kad Maskvai ir NATO "teks daug ir kruopščiai dirbti atstatant dvišalius santykius". Kartu ministras pabrėžė, jog Maskvoje gerai supranta, kad Rusijos ir NATO santykių įšaldymas "nenaudingas ilgalaikiams Europos saugumo interesams".

I. Ivanovas G. Robertsonui priminė, kad "kai mes derinome bendrą pareiškimą dėl jūsų vizito Maskvoje, mes pabrėžėme, jog Rusija ir NATO yra pasiryžusios įnešti savo indėlį į vieningos, laisvos ir nedalomos Europos kūrimą visų tautų naudai".

"Jei mes vadovausimės šiais principais, tai, be jokių abejonių, susiformuos galimybės mūsų bendradarbiavimui", teigė I. Ivanovas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Jordanijoje nušautas dėl antiislamiškos karikatūros kaltintas rašytojas (1)

Jordanijos sostinėje sekmadienį nušautas įžymus rašytojas Nahedas Hattaras. Išpuolis įvyko Amane prie teismo, kuriame jam ketinta pareikšti kaltinimus islamo įžeidimu, padarytu dalijantis karikatūra, pranešė valstybinė naujienų agentūra „Petra“.

Filipinai gina savo agresyvią kovos su narkotikais politiką (5)

Filipinų užsienio reikalų ministras Perfecto Yasay'us gina agresyvią savo šalies kovos su narkotikais politiką, praneša agentūra dpa.

Vengrijos sostinėje per sprogimą pastate sužeisti du praeiviai

Budapešte šeštadienį vėlai vakare Budapešto centrą sukrėtė stiprus „nežinomos kilmės“ sprogimas, nuo kurio nukentėjo du pro šalį ėję policininkai.

Rusijos kėslai per JAV rinkimus: sukels tikrą sąmyšį (193)

Įsivaizduoju, kad nepratę prie tokio pobūdžio antraščių – „JAV tiriamas galimas slaptas Rusijos planas sutrukdyti lapkritį vyksiantiems rinkimams“ – nustebtų, rašo „The Washington Post“ apžvalgininkė Anne Applebaum. Slaptas Rusijos planas sutrukdyti rinkimams Amerikoje, įsilaužiant į rinkimų sistemą? Skamba lyg trileris ar filmas su Harrisonu Fordu.

Williamas ir Kate su savaitės trukmės vizitu atvyko į Kanadą

Britų princas Williamas, jo žmona Kate ir abu jų vaikai George'as ir Charlotte šeštadienį su oficialiu vizitu atvyko į Kanadą. Karališkąją šeimą Viktorijos oro uoste Britų Kolumbijos provincijoje pasitiko Kanados premjeras Justinas Trudeau, praneša agentūra dpa.