Moldovos parlamentui nepavyko patvirtinti naujos vyriausybės

 (2)
Moldovos parlamentui nepavyko patvirtinti naujos vyriausybės, nes į balsavimą susirinko per mažai įstatymų leidėjų, praneša naujienų agentūra AP.
© Reuters/Scanpix

Pirmadienį 47 įstatymų leidėjai atvyko į balsavimą dėl Iono Sturzos, verslininko ir buvusio premjero, kandidatūros į ministro pirmininko postą. Tačiau balsavimui reikėjo tris kartus daugiau parlamentarų.

Šalies prezidentas Nicolae Timofti turės pasiūlyti kitą kandidatą į premjero postą, kurį parlamentas privalės patvirtinti iki sausio 29 dienos. Jei parlamentui to padaryti vėl nepavyks, jis bus paleistas ir prasidės pirmalaikiai rinkimai.

Moldovoje jau kurį laiką situacija išlieka nestabili nuo to laiko, kai iš trijų šalies bankų prieš pat 2014 m. parlamento rinkimus dingo 1,5 mlrd. dolerių. 2014 m. šalyje pasikeitė penki premjerai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Indonezijoje dešimtys žmonių paguldyta į ligoninę dėl smogo

Dėl degančių miškų tvyrantis tirštas smogas Indonezijoje privertė į ligoninę Ačeho provincijoje paguldyti dešimtis žmonių, susirgusių plaučių uždegimu; tarp jų yra ir mažamečių vaikų .

Venesueloje visos šalies mastu prasideda 48 valandų trukmės streikas

Venesueloje opozicijos pajėgos visos šalies mastu pradėjo dvi dienas truksiantį streiką, kuriuo siekiama daryti spaudimą prezidentui Nicolasui Maduro, kad jis atšauktų vyksiantį balsavimą dėl Steigiamosios asamblėjos įsteigimo, informuoja naujienų svetainė voanews.com.

Laidojama jauniausia Mančesterio atakos auka (3)

Mančesterio katedroje laidojama Saffie Rose Roussos, jauniausia miesto arenos sprogdinimo auka, rašo „Skynews“.

Kodėl Ukrainos pajėgos atidavė Krymą be kovos ir kodėl nerimauja NATO: vieno išdaviko istorija (45)

Sergejaus Jelisejevo karjera padeda paaiškinti, kodėl Ukrainos ginkluotosios pajėgos atsisakė Krymo beveik be kovos, ir kodėl NATO dabar teigia budriai stebinti Rusijos mėginimus pakirsti aljansui priklausančių šalių Rytų Europoje karinį lojalumą.

JAV dėl pinigų plovimo ieškomas rusas sučiuptas Graikijoje

Graikijos teisėsauga areštavo Rusijos pilietį, kurio Jungtinės Valstijos ieško dėl pinigų plovimo operacijos, susijusios su mažiausiai 4 mlrd. dolerių (3,6 mlrd. eurų) vertės transakcijomis bitkoinais, trečiadienį pranešė pareigūnai.