Mokykloje šaudęs pirmokas gyveno lindynėje

 (1)
Apie tai trečiadienį paskelbė bylą tiriantys pareigūnai.

Trečiadienį policija suėmė du vyrus, gyvenančius tame name, o teismas berniuko motiną pripažino narkomane, negalinčia pasirūpinti vaiku.

Pirmoko tėvas sėdi kalėjime dėl įsilaužimo, pats vaikas iš mokyklos buvo išmestas 3 kartus, vieną kartą už tai, kad pieštuku subadė kitą mokinį.

Visą Ameriką sukrėtusį šešiametės Kaylos Rolland (Keilos Roland) nužudymą berniukas tikriausiai laiko televizine žmogžudyste, sakė tardytojai.

Kai policija liovėsi jo klausinėti apie mirtį, jis lyg niekur nieko pradėjo piešti.

Tardytojai sakė, kad užtaisytą ginklą berniukas rado po antklode lovoje. Atlikę kratą lindynėje, policininkai rado kitą užtaisytą vogtą šautuvą ir kreko.

Manoma, kad vienam sulaikytųjų ir priklausė ginklas, kuriuo nušauta pirmokė. Trečiadienį vyras pats atvyko į policiją ir buvo suimtas. Policija įtaria, kad jis prekiauja narkotikais.

JAV prezidentas Billas Clintonas (Bilas Klintonas) trečiadienį paragino Kongresą priimti ginklų kontrolės įstatymą.

Du šaudymai per šią savaitę rodo, kad amerikiečiai padarė ne viską, kad ginklai nepatektų į nusikaltėlių ir vaikų rankas, sakė prezidentas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Maskvos slepiama tiesa rodo naują V. Putino kryptį

Prezidentas Vladimiras Putinas sparčiai formuoja iš Rusijos valstybę už įstatymo ribų. Kaip viena iš penkių nuolatinių Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos narių, Rusija yra prisiėmusi ypatingą atsakomybę gerbti tarptautinę teisę. Tačiau V. Putino elgesys Ukrainoje ir Sirijoje pažeidžia ne tik taisykles, kurių tikslas skatinti taiką, o ne konfliktą, bet paprasčiausią žmogišką padorumą.

Prancūzų naikintuvai pradės misiją prieš „Islamo valstybę“

Prancūzų naikintuvai penktadienį pakilo iš lėktuvnešio „Charles de Gaulle“ ir pradėjo operaciją prieš džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ (IS) kovotojus Irako šiauriniame Mosulo mieste, pranešė vienas pareigūnas.

Saudo Arabija įspėjo JAV dėl Kongreso sprendimo (7)

Saudo Arabija ketvirtadienį įspėjo apie „katastrofiškas pasekmes“, kurių gali sukelti Jungtinių Valstijų įstatymas, atveriantis kelią 2001 metų rugsėjo 11-osios teroro išpuolių aukų artimiesiems paduoti karalystę į teismą.

Gyventojų parama mirties bausmei JAV – istoriškai maža

JAV gyventojų parama mirties bausmei šiuo metu yra mažiausia per pastaruosius dešimtmečius, praneša agentūra dpa.

B. Obama ir A. Merkel griežtai sukritikavo Rusijos veiksmus Sirijoje (239)

JAV prezidentas Barackas Obama ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel barbariškais vadina Rusijos ir Sirijos vyriausybės lėktuvų antskrydžius Alepo mieste.