Minske buvo sulaikyti 272 žmonės

 (1)
Tą pačią dieną "po patikrinimo milicijos skyriuose 200 sulaikytųjų buvo paleisti", sakė VVRV pareigūnai. 72 žmonėms surašyti protokolai už "smulkų chuliganizmą", 159 - už "alkoholinių gėrimų gėrimą arba pasirodymą neblaiviems viešosiose vietose" ir už "susirinkimų, eitynių, mitingų ir piketų tvarkos pažeidimą".

Tarp sulaikytųjų, milicijos duomenimis, buvo 22 žurnalistai. 21 jų buvo paleisti praėjus kelioms valandoms po sulaikymo. Vienintelis žurnalistams, kuriam iškelta baudžiamoji bylą - Minsko laikraščio "Rabočij" korespondentas Viktoras Ivaškevičius", pranešė VVRV pareigūnai.

Pirmadienį Minske įvyks V. Ivaškevičiaus teismas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Meksikos įlankoje liepsnoja tanklaivis (5)

Meksikos įlankoje vieną tanklaivį sekmadienį apėmė nevaldomas gaisras degalus, o iš laivo pradėjo tekėti jo gabenti degalai, liepsnojantys ant vandens paviršiaus, pranešė pareigūnai.

Italai renkasi gyventi su tėvais (20)

Du trečdaliai 18-34 metų amžiaus italų vis dar gyvena su tėvais. Tai yra 7 mln. žmonių, rodo naujas statistikos departamento ISTAT tyrimas.

Savižudžio išpuolis Bagdade nusinešė mažiausiai 7 žmonių gyvybes (3)

Savižudžio išpuolis Irako sostinėje Bagdade nusinešė mažiausiai septynių žmonių gyvybes. Dar 19 asmenų buvo sužeisti, pranešė policija, kuria remiasi agentūra AP.

Šarlotės policija išplatino vaizdo medžiagą, kaip nušaunamas juodaodis (12)

JAV Šarlotės miesto policija paskelbė vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuota, kaip policininkai nušauna juodaodį vyrą. Medžiaga buvo paskelbta po to, kai politikai ir vietos protestuotojai spaudė pareigūnus tai padaryti.

Dėl „Islamo valstybės“ pasaulis stovi ant 10 karų slenksčio (594)

„Islamo valstybės“ (IS) kalifato sienos sparčiai siaurėja, teroristinės organizacijos tvirtovės Irake ir Sirijoje viena po kitos žlunga. JAV vadovaujamas karas pasiekė tokią stadiją, kai kyla klausimų, kas bus toliau. Kaip rašo washingtonpost.com, regis, atsakymas akivaizdus – kils daugiau karų.