M.Gorbačiovas vadovaus NTV visuomeninei tarybai

Buvęs Sovietų Sąjungos prezidentas Michailas Gorbačiovas tapo televizijos kompanijos NTV visuomeninės tarybos vadovu. Tai antradienį pranešė NRV spaudos tarnyba.
Oficialiame pranešime spaudai pabrėžiama, jog "didėjant žiniasklaidos priemonių įtakai, prasidėjo kova dėl jų kontrolės". "Tai varžo piliečių konstitucinę teisę gauti patikimos informacijos. Tokio spaudimo apraiška buvo žinomi gegužės 11 dienos įvykiai, susiję su kompanija "Media-MOST".

Esant tokiai situacijai, mūsų televizijos kompanija mano, jog itin aktualu sudaryti NTV visuomeninę tarybą, į kurią įeitų žinomi politikai, visuomenės veikėjai, mokslo ir kultūros atstovai - žmonės, neabejingi tokiai sąvokai kaip laisvė ir viešumas", sakoma oficialiame NTV spaudos tarnybos pranešime.

Spaudos tarnyba taip pat pabrėžė, jog vadovauti NTV visuomeninei tarybai sutiko M. Gorbačiovas, pirmasis SSRS prezidentas, "pradėjęs mūsų šalyje reformų, pertvarkos ir viešumo politiką". Artimiausiu metu jis imsis sudaryti tarybą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Ekspertas: Rusijos karo laivai Lamanšo sąsiauryje – dėmesio nukreipimas nuo svarbesnių veiksmų (417)

Sprendimas pasiųsti Rusijos karo laivų į Lamanšo sąsiaurį galėjo būti bandymas „nukreipti pasaulio dėmesį“ nuo svarbių karinių operacijų, vykdomų visai kitur, perspėja analitikas Keiras Gilesas, rašo „The Independent“.

Turkija vėl smogė Sirijos kurdų pajėgoms (12)

Turkija antrą kartą per mažiau nei tris paras smogė Sirijos kurdų pajėgų taikiniams šiaurės Sirijoje, šeštadienį pranešė kariškiai, kuriuos citavo valstybinė žiniasklaida.

Po įtartino radinio ir arešto Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės (17)

Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės, kai viename traukinyje buvo aptiktas įtartinas radinys ir suimtas su tuo incidentu siejamas 19-metis, šeštadienį pranešė policija

JAV gynybos sekretorius A. Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką (16)

JAV gynybos sekretorius Ashas Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką. Vizito tikslas - įvertinti Mosulo išlaisvinimo operacijos, kuria siekiama miestą išvaduoti iš grupuotės "Islamo valstybė" (IS) kontrolės, pažangą, praneša BBC.

Talino oro uostas atnaujino darbą po grasinimo susprogdinti bombą nustatytas įtariamasis (12)

Talino oro uostas keleiviai šeštadienį buvo evakuoti dėl grasinimo, kad jame bus susprogdinta bomba, pranešė pareigūnai.